Rafał Wiench

Świetny lekarz. Pan doktor jest uosobieniem idealnego lekarza. Bardzo kompetetentny, profesjonalny oraz empatyczny. Zna się na swojej dziedzinie i bardzo pomocny, a przy tym niezwykle pogodny, kulturalny, cierpliwy i skromny. Jakby mozna bylo wystawic wyzsza ocene to bym dala.Polecam.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA! Znam wielu lekarzy stomatologów ale takiego jak doktor Wiench nie spotkałam. Jest bardzo dobry w tym co robi a poza tym jest wspaniały jako człowiek (mąż i ojciec)takich teraz ze świecą nie znajdziecie. Polecam dokotora bez chwili zawahania. Nie ma problemu, z którym doktor nie poradziłby sobie. Leczyłam zęby u doktora kiedy zaczynał pracę na AM w Zabrzu. POLECAM!

jest ok czlowiekiem i specjalista ,man ztym lekarzem kontakt juz pare lat i moge go polecic kazdemu.nigdy nie spotkalo mnie i moja rodzine zadne rozczarowanie.

To jedyny lekarz na świecie do którego można iść z "uśmiechem" i któremu można całkowicie zaufać. Szkoda, że pana doktora nie poznałam wcześniej bo miałabym piękne ząbki od samego początku i nie musiałabym tyle cierpieć u innych dentystów. Polecam go wszystkim którzy chcą mieć piękny i zdrowy uśmiech bez bólu i strachu. 100% perfekcji, zero bólu i piękne zęby to zasługa pana doktora.

100% perfekcji, zero bólu i piękne zęby to zasługa pana doktora.

zdecydowanie nie wyobrażam już sobie wizyty u innego lekarza tej branży

zdecydowanie nie wyobrażam już sobie wizyty u innego lekarza tej branży

Lekarz doskonały, świetny fachowiec o ogromnej wiedzy medycznej i unikalnych umiejętnościach ,pan doktor perfekcyjnie wykonał mi przeszczep dziąsła, i dzięki temu moje ząbki nadal się trzymają .Polecam pana doktora każdemu pacjentowi , żałuję, tylko ,że w moim mieście nie ma takiego specjalisty . Wdzięczna pacjentka z Tarnowa

Wdzięczna pacjentka z Tarnowa

Znakomity profesjonalista. Gdyby każdy dentysta na świecie podchodził w taki sam fachowy pod każdym względem sposób do swojego zawodu, ból zęba byłby niemal przyjemnością!

usunięcie kamienia nazębnego,,,5minut ,

usunięcie kamienia nazębnego,,,5minut ,

Bardzo konkretny i uprzejmy lekarz. Podejście do pacjenta wzorowe. Gdyby wszyscy tacy byli nie to teraz nie musiałbym przełamywać strachu przed stomatologiem. LEKARZ NA 5+

Wszystko na "5" nie spotkałam drugiego takiego lekarza!

Wszystko na "5" nie spotkałam drugiego takiego lekarza!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zawadzkie"?

Jerzy Drzyzga

Strzelce Opolskie