dr n. med. Rafal Wiśniowski

Onkolog

Spotkałam go na swej drodze gdy przez chorobę zawalił mi sie świat. To było jak wygrana w totka. Lekarz z wielkim sercem, ogromną wiedzą, pomocny, bezinteresowny i tak jeszcze by mozna wymieniać. Chodzące dobro. Dziękuje

Najlepszy lekarz jakiego znam!! Leczy mnie od ponad dwóch lat i dzięki doktorowi wracam do zdrowia!! Nie mogę zrozumieć opinii napisanej przez Anonima, wg mnie ktoś robi doktorowi na złość. Najlepszym dowodem jest to, że pisząc negatywną opinie nie podaje nawet swojego imienia. Ja z całego serca polecam Pana doktora. Jestem starszą osobą i miałam już doczynienia z wieloma lekarzami, ale żaden nie był tak wspaniały jak dr. Rafał!!

Dr n. med. Rafał Wiśniowski to najlepszy lekarz jakiego znam!!! Posiada ogromną wiedzę medyczną i doświadczenie. Jest kompetentny i uprzejmy. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i nigdy nie odmawia pomocy. W przystępny sposób konsultuje wyniki badań oraz przedstawia schemat leczenia. To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Godny polecenia w 100%!!!

Wspaniały, rzetelny, uprzejmy, empatyczny. Dr Rafał Wiśniowski to cudowny człowiek traktujący pacjenta profesjonalnie.

Wspaniały lekarz,zawsze odpowiada na wszystkie pytania, jest miły i uśmiechnięty. Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

bezwzględnie polecam za podejście i profesjonalizm, oraz za wyjątkowo ludzkie podejście do pacjenta. Polecam

Lekarz, który kocha swoja pracę a pacjenta traktuje jak człowieka a nie przypadek medyczny. Godny polecenia!!!!

Potwierdzam-wspaniały lekarz,najlepszy z jakim się spotkałam.Miły,kompetentny,bezinteresowny-jednym słowem ewenement na polskim rynku medycznym.

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz, drugiego takiego trudno znaleźć. Niech się Pan doktor nigdy nie zmienia.

Pełen profesjonalizm. Trudno teraz znaleźć równie poważnie podchodzącego do pacjenta lekarza.