lekarz Rafał Wojas

Ortopeda

W zeszłym tygodniu kolejny raz miałem przyjemność leczyć się i u p. Wojasa. Tak, tak przyjemność. To nie była pierwsza operacja robiona przez Niego i wiem , że nie ostatnia. Parę lat temu jeździłem po kraju i szukałem specjalisty który , by mi pomógł z problemami jakie miałem ze stawem kolanowym.Wszędzie słyszałem , że jedynie proteza stawu rozwiąże mój problem. Trafiłem przez przypadek na Wojasa(do tej pory podchodziłem jak większość Mielczan, że wszędzie się leczyć , tylko nie w Mielcu) I tu jakie rozczarowanie mnie spotkało, bo w Mielcu lekarz ...

I tu jakie rozczarowanie mnie spotkało, bo w Mielcu lekarz mówi mi , że jestem za młody na protezę i trzeba wszystko robić , by utrzymać własny staw.I pan Rafał robi,od 10 lat, owszem raz na jakiś czas spotkamy się na artroskopii, ale mam swój staw za co jestem bardzo, ale to bardzo wdzięczny panu Wojasowi!
Bardzo dziękuję panie doktorze!
P.s.
Czytałem wcześniejsze komentarze,że po artroskopii jest gorzej itd. Do tanga trzeba dwojga. Widziałem nie jednego takiego pacjenta. Po zabiegu leży i już nic nie robi , bo on miał operację...To nie tedy droga trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć , nie użalać się nad sobą!
Mariusz.

Dr Rafał Wojas był naprawdę świetnym fachowem niestety już NIE ŻYJE i administrator strony powinien chyba usunąć te informacje

Takich lekarzy brakuje w Polsce . Borykalem sie z choroba 6 lat i gdy trafiłem na dr Wojasa od pierwszej minuty do końca byłem pewien że wkońcu skończy sie mój problem zdrowotny i tak sie właśnie stało . dzieki jemu podejściu od strony psychicznej i w szczególności poczucia humoru daje mu ocenę 6 bo wkońcu chodzi o to żeby człowieka podnieść na duchu w ciężkich chwilach i go wyleczyć a nie zignorować jak wiekszosc. Lecz teraz on potrzebuje naszej pomocy i modlitwy żeby jeszcze pełnił dobrze swój zawód z powodu choroby ..... :(

Super gość świetny lekarz, z dobrym podejściem do ludzi, poczuciem humoru, gdyby nie dr Wojas nigdy nie ruszyłabym ani jednym palcem u ręki za to mu dzięki i polecam wszystkim. Agnieszka

Wspaniały lekarz. Bardzo miły, uprzejmy i z uśmiechem na twarzy. Uratował mnie przed artroskopia. W szpitalu lekarz powiedział mi, że musze mieć artroskopie kolana, a dr. Wojas dokładnie przebadał kolano i uznał, że to wada wzrostowa i nie trzeba żadnego zabiegu, moge dalej, bez przeszkód uprawiać sport, wystarczy stabilizator na rzepke, a wada minie jak troche podrosne. Jestem bardzo wdziędzy, że dzieki niemu uniknołem stołu operacyjengo.

Naprawde jest to Swietny lekarz nigdy nie spotkałam sie z takim milym i zyczliwym lekarzem jak on:)

Dr.Wojas to jednym słowem lekarz z powołania. Wyleczył mnie, chociaż inni lekarze nie wiedzieli co robić. Jest bardzo wesoły i miły, to najlepszy lekarz pod słońcem!

Świetny lekarz, jeszcze lepszy człowiek. To osoba godna polecenia. Dzięki niemu moja noga jest w pełni sprawna, a jej stan nie był za ciekawy.

uważam że ten lekarz jest godny polecania w przypadku każdej kontuzji. Ja zawdzieczam mu uratowanie zmiażdżonych kości

Polecam wszystkim znajomym. Pan doktor jest miły, sympatyczny, z poczuciem humoru, a przede wszystkim dobry fachowiec.