lekarz Rafał Wojas

Dr Rafał Wojas był naprawdę świetnym fachowem niestety już NIE ŻYJE i administrator strony powinien chyba usunąć te informacje

Naprawde jest to Swietny lekarz nigdy nie spotkałam sie z takim milym i zyczliwym lekarzem jak on:)

Takich lekarzy brakuje w Polsce . Borykalem sie z choroba 6 lat i gdy trafiłem na dr Wojasa od pierwszej minuty do końca byłem pewien że wkońcu skończy sie mój problem zdrowotny i tak sie właśnie stało . dzieki jemu podejściu od strony psychicznej i w szczególności poczucia humoru daje mu ocenę 6 bo wkońcu chodzi o to żeby człowieka podnieść na duchu w ciężkich chwilach i go wyleczyć a nie zignorować jak wiekszosc. Lecz teraz on potrzebuje naszej pomocy i modlitwy żeby jeszcze pełnił dobrze swój zawód z powodu choroby ..... :(

Super gość świetny lekarz, z dobrym podejściem do ludzi, poczuciem humoru, gdyby nie dr Wojas nigdy nie ruszyłabym ani jednym palcem u ręki za to mu dzięki i polecam wszystkim. Agnieszka

Świetny lekarz, jeszcze lepszy człowiek. To osoba godna polecenia. Dzięki niemu moja noga jest w pełni sprawna, a jej stan nie był za ciekawy.

uważam że ten lekarz jest godny polecania w przypadku każdej kontuzji. Ja zawdzieczam mu uratowanie zmiażdżonych kości

świetny, jest taki jaki powinien być prawdziwy lekarz...

świetny, jest taki jaki powinien być prawdziwy lekarz...

pełen profesjonalizm, fachowe tłumaczenie problemu, humor pierwsza klasa, polecam

Dr.Wojas to jednym słowem lekarz z powołania. Wyleczył mnie, chociaż inni lekarze nie wiedzieli co robić. Jest bardzo wesoły i miły, to najlepszy lekarz pod słońcem!

Podważył opinię innego lekarza ortopedy,który nie pracuje w Mielcu,ale w mieście wojwódzkim.Zalecił leczenie nie u siebie,ale lekarza innej specjalizacji.Diagnoza R.Wojasa okazała się trafna.