lekarz Rafał Zieliński

Cudowny lekarz, który doradzi, znajdzie czas i wskaże trafne rozwiązanie.Fachowiec i empatia w jednym. Polecam w 100%

nie przekonal mnie sobą,nie wyleczył, może zabrakło doświadczenia, może nie. nie mam nic więcej do dodania

Zdecydowanie nie polecam. Miałam doczynienia z tym lekarzem dwukrotnie i uważam, że nie powinien leczyć. Raz odmówił wizyty lekarskiej w domu i ponad 80-letniego pacjenta, by potem musieć go leczyć w szpitalu (ostatecznie tylko pogotowie pomogło). A po raz drugi wystawił diagnozę bez badania tylko na podstawie podania objaw. Nawet nie obejrzał czy są obrzęki, sińce itp. NIE POLECAM WIZYTY!

Lekarz, który znajduje czas dla pacjentów, podchodzi profesjonalnie do każdej jednostki chorobowej. polecam wszystkim

Lekarz, który moim zdaniem zupełnie rozminął się z powołaniem.

Lekarz, który moim zdaniem zupełnie rozminął się z powołaniem.

Super lekarz, idealne podejście do pacjenta, udziela informacji o chorobie profesjonalnie. Można na doktorze polegać. Godny polecenia specjalista