lekarz Rafał Ziółkowski

Pierwszy lekarz, który wzbudził moje zaufanie, poważnie traktując swojego pacjenta. Mimo natłoku obowiązków zawsze znajduje czas aby fachowo ale i zrozumiale odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące choroby i przebiegu leczenia. Szkoda, że takich kompetentnych lekarzy z powołania jest coraz mniej.

zdecydowanie polecam tego lekarza.Jest kompetetny, sympatyczny i dobrze nawiązuje kontakt z pacjentem.Dobrze tłumaczy zawiłości choroby i dalsze leczenie.Wiem co mówię bo byłam operowana przez tego lekarza.

Żadko spotyka sie takiego super lekarza!!! Miły, rzeczowy i bardzo troskliwy o pacjenta lekarz!!!

Wspaniały lekarz,nawiązuje dobry kontak z pacjętem odpowiada na wszystkie nurtujące pytania w sprawie choroby .Wspaniale opiekuje się pacjętem po zabiegu .

Wspaniały lekarz operował mojego męża. Po operacji o wszystkim mnie poinformował i skierował nas dalej

Polecam , naprawde warto skorzystać z porady u tego lekarza. Nie bagatelizuje problemów pacjenta i w mijej ocenie nie szufladkuje chorych , ale do każdego podchodzi indywidualnie

Wykazuje bardzo duże zainteresowanie stanem pacjenta i zaangażowanie w swoją pracy. Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem.

Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem.

wspaniały lekarz , budzi zaufanie ma bardzo dobry kontakt z pacjetem .Polecam

wspaniały lekarz , budzi zaufanie ma bardzo dobry kontakt z pacjetem .Polecam