lekarz Rajab ali Khosh Rouz Ablouei

Okulista

Syn po wyjsciu od doktora byl bardzo zadowolny - co dla mnie jest bardzo istotne gdyz nie kazdy lekarz nadaje sie do pracy z dziecmi. I co najwazniejsze -doktor nie stosuje tygodniowego zakrapiania atropina!!! Juz na pierwszej wizycie znamy wade wzroku :) Bardzo polecam pana doktora.

Wspaniały lekarz,który uratował oko mojej córce. Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Rzeczowo tłumaczy co i jak a w razie wątpliwości tłumaczy wszystko bardzo zrozumiale dla każdego człowieka. Polecam pana doktora bo warto korzystać z tak fachowej opieki. Dziękuje panie doktorze za dobre serce :) pozdrawiam Małgosia i Agata :)

Dziękuje panie doktorze za dobre serce :)
pozdrawiam
Małgosia i Agata :)