lekarz Rajmund Piwowarczyk

Psychiatra

Wspaniały człowiek! Poświęca pacjentowi dużo czasu i zaangażowania, nie zostawia w potrzebie. Poza tym sam głos doktora ma działanie terapeutyczne. Inteligentny i empatyczny człowiek z którym można porozmawiać na każdy temat. Bardzo szanuję i zdecydowanie polecam- najlepszy w zachodniopomorskim!

Lekarz bardzo kiepski. Bardzo przereklamowany na tej stronie. Może jednemu pomoże, a drugiemu nie poprostu. Odradzam.

Lekarz bardzo kiepski. Bardzo przereklamowany na tej stronie.
Może jednemu pomoże, a drugiemu nie poprostu. Odradzam.

Kompetentny,rzetelny, poświęca duzo czasu, słucha z uwagą. Każdy czuje się jakby on był najważniejszy. Polecam. Pomógł mi w ciężkiej depresji, teraz wracam do życia i mam plany- chce misiężyć!!!!! Dziękuję

Najlepszy psychiatra u jakiego byłam.Cudotwórca nie lekarz!Porozmawia,nie patrzy na zegarek,z poczuciem humoru.Rozumie i potrafi wysłuchać jak również doradzić aa także przepisać dobre leki.POLEECAM!

Pierwsza wizyta była Ok, po drugiej mam mieszane uczucia. Lekarz miły, uprzejmy wzbudza zaufanie.

Super lekarz!!!!! Panie doktorze pozdrawiam Pana serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego .

Ten Pan jest człowiekiem. Bardzo ludzkim człowiekiem! Teraz mało jest takich ludzi, bez względu na grupę zawodową i społeczną.A sukces zawodowy osiągnął, wystarczy przeczytać jak pacjenci go cenią i szanują. Zyczę Panu dużo zdrowia.

Ten Pan jest człowiekiem. Bardzo ludzkim człowiekiem!
Teraz mało jest takich ludzi, bez względu na grupę zawodową

byłem w ciężkiej depresji . Jedna wizyta skierownie do szpitala na dłuższy pobyt. Wróciłem do normalnego życia ,pracuję

Bardzo dobry lekarz psychiatra. Wzbudza zaufanie, rzetelny, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Nie patrzy na limity NFZ tylko na pacjenta i jego potrzeby.Byłam w dużej depresji, miałam myśli samobójcze, nie chciało mi się żyć, a dzięki Panu doktorowi świat nabrał dla mnie nowych barw, czuję się świetnie. Bardzo ludzki lekarz, widziałam jak dał pieniądze na autobus innemu pacjentowi, bo nie miał czym wrócić.