lekarz Rajmund Piwowarczyk

Psychiatra

Wspaniały człowiek! Poświęca pacjentowi dużo czasu i zaangażowania, nie zostawia w potrzebie. Poza tym sam głos doktora ma działanie terapeutyczne. Inteligentny i empatyczny człowiek z którym można porozmawiać na każdy temat. Bardzo szanuję i zdecydowanie polecam- najlepszy w zachodniopomorskim!

Bardzo dobry lekarz psychiatra. Wzbudza zaufanie, rzetelny, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Nie patrzy na limity NFZ tylko na pacjenta i jego potrzeby.Byłam w dużej depresji, miałam myśli samobójcze, nie chciało mi się żyć, a dzięki Panu doktorowi świat nabrał dla mnie nowych barw, czuję się świetnie. Bardzo ludzki lekarz, widziałam jak dał pieniądze na autobus innemu pacjentowi, bo nie miał czym wrócić.

Kompetentny,rzetelny, poświęca duzo czasu, słucha z uwagą. Każdy czuje się jakby on był najważniejszy. Polecam. Pomógł mi w ciężkiej depresji, teraz wracam do życia i mam plany- chce misiężyć!!!!! Dziękuję

Najlepszy psychiatra u jakiego byłam.Cudotwórca nie lekarz!Porozmawia,nie patrzy na zegarek,z poczuciem humoru.Rozumie i potrafi wysłuchać jak również doradzić aa także przepisać dobre leki.POLEECAM!

Lekarz bardzo kiepski. Bardzo przereklamowany na tej stronie. Może jednemu pomoże, a drugiemu nie poprostu. Odradzam.

Lekarz bardzo kiepski. Bardzo przereklamowany na tej stronie.
Może jednemu pomoże, a drugiemu nie poprostu. Odradzam.

Ten Pan jest człowiekiem. Bardzo ludzkim człowiekiem! Teraz mało jest takich ludzi, bez względu na grupę zawodową i społeczną.A sukces zawodowy osiągnął, wystarczy przeczytać jak pacjenci go cenią i szanują. Zyczę Panu dużo zdrowia.

Ten Pan jest człowiekiem. Bardzo ludzkim człowiekiem!
Teraz mało jest takich ludzi, bez względu na grupę zawodową

Super lekarz!!!!! Panie doktorze pozdrawiam Pana serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego .

Super lekarz, wyrozumiały cierpliwy i kompetentny. Zawsze ma czas i przyjmuje każdego, kto potrzebuje pomocy. Mi pomógł gdy byłam w dołku i kaażdy mnie zbywał tylko lekami, a Pan doktor poświęcił mi tyle czasu i dał telefon, gdyby coś się działo złego. Polecam z całego serca

Takich lekarzy jak Pan doktor powinno byc wiecej, ten lekarz jest cierpliwy, wyrozumiały, zawsze potrafi wysłuchać jak żaden inny psychiatra, jestem pełna podziwu dla niego za to, ze pracuje w tylu miejscach i pomimo zmęczenia nigdy nie okazuje swoich humorków jak inni lekarze, chodze do niego od roku i nie zamieniłabym go na żadnego innego doktora. POLECAM WSZYSTKIM TEGO PSYCHIATRĘ !!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Trzebiatów"?

ulica Dworcowa 12

Ewa Giza