Filtruj terminy

Rak Szyjki Macicy Diagnostyka

Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena

34-400 Nowy Targ

Kraków Ginekolog onkolog lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

wizyta już od 60
Niedawno pani doktor Nieć pomogła mi w problemie nieregularnych miesiączek. Niestety, u mnie w rodzinie to chyba dziedziczne, siostra miewa podobne problemy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę lekarkę – po zleconych badaniach wprowadziliśmy w życie leczenie, które bardzo mi pomaga. Okazało się, że na szczęście w moim przypadku problem nie jest aż tak poważny, bo mogło być dużo gorzej, ale teraz wiem, że jakakolwiek nie byłaby diagnoza – ...
Opinia dodana przez: AngPyr
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

wizyta już od 60

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60
Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

Opinia dodana przez: daria
 Ginekolog onkolog dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Myślę, że mogłabym napisać wszystko co najlepsze o Panu doktorze. Lekarz bardzo profesjonalny, rzeczowy, przemiły. Podczas wizyty nie ma nawet chwili skrępowania, panuje przyjazna atmosfera. Bada delikatnie, ale dokładnie. Usg trwa długo i nie zbywa pacjentki i odpowie na każde pytanie jak najbardziej wyczerpująco, doradzi ale nic nie narzuca. Trafiłam przypadkiem, od razu zdecydowałam się prowadzić całą ciążę i na pewno zostanę na dłużej, bo niewielu lekarzy traktuje pacjenta z ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Łukasz Dancewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Daję dużą piątkę z plusem dla tego pana. Nic dodać nic ująć! Chodzę do niego już jakiś czas i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Na temat zalet mogłabym rozpisywać się długo, ale nie starczy mi miejsca i czasu :D Podsumowując zatem. Ma bardzo dużą cierpliwość co w przypadku skomplikowanych kobiet (jak ja!) jest dosyć istotne 😉. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma mega miłe i pozytywne podejście.
Opinia dodana przez: Magda
Wrocław Ginekolog onkolog prof. zw. dr hab. Marian Gabryś