lekarz Regina Dąbrowska-Siodelska

lekarz ktory zniszczyl cala moja rodzine odebral ojca 3 nieletnich dzieci 1990-1996- - w spsob bezkarny pozbawial ich normalnej alimentacji za strony ich ojca_bo zdrowemu mezczyznie ktory prowadzil dzialanosc gosp_wystawiala wnioski rentowe Z PRZYCHODNI UL STARTOWA ktore byly podstawa -DLA WYSOKIEGO SADU do naliczania ZANIZONYCH alimentow dla 3 nieletnich dzieci A ZA PIENIADZE Z PRACY ICH OJCA ODBYWALA LICZNE WYCIECZKI ZAGRANICZNE A RACZEJ ZA PIENIADZE DZIECI- I JAK MOZNA POJSC DO TAKIEGO LEKARZA Z JAKIM ZAUFANIEM DO CZLOWIEKA O TAKIEJ ETYCE-W ROKU 2004-2005 w sposob bezkarny podawala psychotropy przynoszac do domu ojca syna psychotropy bez uzasadnienia i kompetencji podajac je mojemu zdrowemu fizycznie i psychicznie synowi_ za okres stosowania i podawania tyvh psychotropow do dnia dzisiejszego na wniosek pacjenta nie przekazala historii choroby tj okrEsu w jakich wypisywala recepty na ten psychotropowy lek seroksat jak i stan pacjenta po podaniu tego leku_pomimo wystapienia dzialan ubocznych i niepozadanych nie odstawila podawania tego leku ktory byl lekiem 1 rzutu bez zastosowania naturalnych metod lecznia bez konsultacji z lekarzem psychiatra podawala silne leki psychotropowe ktore nie pomagaly a szkodzily zdrowiu mojego syna-JEST TO LEKARZ NIE ODPOWIEDZIALNY ZA LECZENIE ZA KONSEKWENCJE TEGO LECZENIA I JAK DOTYCHCZS BEZKARNA ZA SWOJE POSTEPOWANIE W ZYCIU ROZBIJANIA RODZINY 3 NIELETNICH DZIECI ZABIERANIA IM OJCA POZBAWIANIA WLASCIWYCH SRODKOW UTRZYMANIA JAK I STOSOAWANIA LECZENIA KTORE NIE SLUZY ZDROWIU A SZKODZI- NIE POLECAM NIKOMU KONTAKTOW Z TAKIM CZLOWIEKIEM NIE POLECAM LEKARZA KTORY NIE STOSUJE ZASADY PRIMUM NON NOCERE- PRZEDE WSZYSTKIM NIE SZKODZIC MATKA POSZKODOWANEGO SYNA WOJCIECHA JENDA-LECZENIEM REGINY DABROWSKIEJ-SIODELSKIEJ-halina jenda

LEKARZ KTORA ZASZKODZILA SWOJA PRAKTYKA MOJEMU SYNOWI NIE BUDZI ZAUFANIAPODAJAC PREPARATY PSYCHAKTYWNE BEZ KONSULTACJI Z LEKARZEM SPECJALISTA PSYCHIATRA JAKO LEK 1 RZUTU_BARDZO NIEKOMPETENTNY I NIEODPOWIEDZIALNY LEKARZ_ MATKA POSZKODOWANEGO SYNA WOJCIECHA_HALINA JENDA