lekarz Regina Jasik

2,4
2,6

Osobiście jako do człowieka nie mam nic do tej pani, jednak jako do lekarza mam wiele zastrzeżeń, bardzo niemiła Pani, obsługa ekspresowa i co najgorsze postawiona diagnoza nieprawidłowa. ODRADZAM!!

Poważny ale bardzo dobry lekarz. Zadzwoniłam po wizycie z porada i spokojnie wytłumaczyła wszystko jeszcze raz. Zdecydowanie najlepsza w naszym mieście

Profesjonalna, prowadziła dziecko od początku do końca. Wyleczyla szybko i wszystko wytłumaczyła . Zdecydowanie polecam

Nie wiem o czym te panie piszą ale ja nie spotkałam przyjemniejszej i konkretniejszej lekarki. Wyleczyla moja córkę ekspresowo i wszystko wytłumaczyła. Zdecydowanie polecam!!!!

Ja tą lekarkę spotkałam przypadkowo, będąc na oddziale położniczym (akurat miała dyżur jako pediatra, a ja rodziłam swoje pierwsze dziecko), a było to 19 lat temu. Bardzo niemile ją wspominam, potem już nigdy jej nie spotkałam.

Osobiscie nie polecam . Antybiotyki jak wit. c i nie potrzeba osłony

Osobiscie nie polecam . Antybiotyki jak wit. c i nie potrzeba osłony

nie miła, postawiła złą diagnozę, nie przejmowała się pacjentem

nie miła, postawiła złą diagnozę, nie przejmowała się pacjentem

Ta Pani to chyba mineła sie z powołaniem! jest bardzo niemiła i nieuprzejma,zdecydowanie ODRADZAM!

Jest to NAJGORSZY lekarz jakiego w życiu spotkałam . Ta pani jest nieuprzejma , nie ma podejścia do małego dziecka . I antybiotyki przepisuje jak witamine C. Jest to nie tylko moja opinia , ale wielu matek w naszym mieście. Nie polecam , a wręcz odradzam!!!!!!!!!!