Regina Lis

Położna

Witam!Na panią Reginę Lis trafiłam przypadkiem na dyżurze. Mój poród przebiegał błyskawicznie, jest ciepła, miła, b. kompetentna. Dzięki niej urodziłam śliczną córcię 4030kg bez nacięcia krocza, bez pęknięcia, bez szwów. Co miało miejsce za pierwszym razem przy synku ale to był inny szpital i inna traumatyczna historia. Dzięki pani Reginie mogę śmiało powiedzieć że, bóle podczs porodu można zapomnieć. Żałuję tylko iż, za pierwszym razem na taką położną nie trafiłam bo warta jest wszystkich pieniędzy. Dziekuję pani bardzo.

ANIOŁ NIE POŁOŻNA!!! Poród przy Pani Reginie to sama przyjemność, pierwszy poród miałam koszmarny- oczywiście była inna położna, ale drugi to wymarzony, takiego życzę każdej rodzącej. Opieka fachowa, pełna informacja, czułam się bezpieczna i spokojna. Uprzejmość od samego początku. Jeśli będę miała jeszcze rodzić to tylko z Panią Reginą Lis. Trafiłam na jej zmiane przypadkiem, ale nie zamieniłabym jej na inną. Pozdrawiam i DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA. naprawde polecam!!!

Położna z powołania. Bardzo miła, uprzejma, ciepła. Ma prawdziwy talent dzięki któremu rodząca od razu czuje się zaopiekowana i bezpieczna. Do tego naprawdę kompetentna i doświadczona. Zna techniki ochrony krocza i naprawdę w każdej sytuacji stara się je ochronić. Cały czas ma kontakt z rodzącą i podpowiada sprawdzone pozycje nic nie narzucając. Miałam ogromne szczęście trafiając właśnie na nią. Z całego serca polecam

Przychylam się jak najbardziej do wcześniejszych opinii, Pani Regina odbierała mój pierwszy poród, mam nadzieję, że przy kolejnym porodzie będzie mi dane to po raz kolejny. Jest cudowną, pełną ciepła i empatii oraz poczucia humoru kobietą, stworzoną do tego zawodu, dzięki niej poród wspominam jako najwspanialsze przeżycie w życiu, chociaż nie było lekko :) Każdej kobiecie życzę spotkać na swojej drodze Panią Reginę.

Na Panią Reginę trafiłam przypadkiem.Na szczęście zaczynała dyżur kiedy ja zaczynałam II fazę porodu. Pomimo, że dopiero się poznałyśmy miałam odczucie,że znamy się od dawna a to chyba ważna cecha położnej:)Pani Regina to niezwykle miła, ciepła osoba z bardzo profesjonalnym podejściem do wijącej się z bólu pacjentki. Cały czas mówiła do mnie instruując co mam robić co sprawiło że maksymalnie skupiłam się właśnie na jej poleceniach!Po porodzie odwiedziła mnie jeszcze kilka razy w nocy już na sali pytając czy wszystko ok, czy nie potrzebuje czegoś.Pierwsze co powiedziałam do męża po całym porodzie to, że kolejne dziecko tylko z tą położną:)

Wciąż poszukujesz "Położna Kraków"?

Maria Kaleta

Położna