lekarz Regina Osiecka

Lekarz rodzinny

Zarowno jak i mąz okolo 30 lat jestesmy pod opieką pani Doktor Osieckiej. Zawsze trafnie okreslila chorobę. Zyczliwie i z cierpliwoscią. Ze skierowaniami na badania tez nigdy nie bylo problemu. Bardzo polecam

Pani doktor jest kompetentna i nie rozumiem czemu ludzie wypisują że tak nie jest. Jak by była złym lekarzem to by nie było do niej takich kolejek.

Tragedia. Brak kultury, niekompetencja, a każda wizyta u tej pani to marnowanie zdrowia i czasu.

Czytajac wczesniejsze opinie jestem w SZOKU! Pani doktor jest wspaniala osoba usmiechnieta,ciepla ! Cala moja rodzina leczy sie u niej od poczatku i ZAWSZE pani doktor ma czas na badanie, wytlumaczenie jezeli cos jest nie tak dostaje skierowania na badania bez zadnego problemu. Malo tego nikogo pani doktor nie odsyla mimo tego,ze nie ma numerkow w rejestracji pani doktor zawsze wszystkich przyjmuje. Przychodzi wczesniej do pracy i wychodzi duzo pozniej niz powinna. Czy tak robi zly lekarz BZDURA! Wystarczy podejsc do przychodni jak przyjmoje pani doktor pod drzwiami do gabinetu zawsze pelno ludzi bardzo dziwne bo do innych lekarzy niestety nie! Pani doktor odbiera telefony nawet w nocy sama parokrotnie dzwonilam zawsze telefon byl odebrany i radzono co mam robic TAK ROBIA LEKARZE Z POWOLANIA I TAK JEST NASZA PANI DOKTOR. Wiec kazdy kto pisze bzdury powinien sie zastanowic zanim zrobi komus KRZYWDE takimi KOMENTARZAMI NIEPRAWDZIWYMI!!!!!

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam. Zawsze wysłucha, stara się pomóc. Kieruje na badania jeśli są konieczne. Zawsze uprzejmy. Lekarz z powołania!

Nie polecam , brak profesjonalizmu nie uprzejma nie umie zdiagnozowac choroby!!!

niekompetetna, nie obchodzi ją nic oprócz tego żeby odbębnić swoje i wziąć kasę, przepisuje najdroższe leki jakie są dostępne np. krople na katar za 70zł!! zdecydowanie odradzam wizyty

ta lekarkauratowala mi zycie poprez wczesna diagnoze ! leczymnie od lat i naprawde polecam

Nie życzę nikomu tak nieżyczliwego lekarza. Nie wiem po co i dla kogo pani doktor pracuje, nie tłumaczy choroby ani metody leczenia,ignoruje informacje o dolegliwościach. Odniosłem wrażenie, że jestem intruzem w jej gabinecie.