dr n. med. Regina Rachowska

Dermatolog

dermatolog w 100% godna polecenia, szybko ustala wizytę i jest bardzo rzeczowa, na pierwszej wizycie powiedziała co tylko wiedziała odnośnie mojego schorzenia, więcej od niej się dowiedziałem niż od niejednego lekarza internisty oraz alergologa. Warto wydać 120 zł na wizytę prywatną ponieważ naprawdę bardzo dba o pacjenta oraz odpowiada na każde pytanie. Leczenie ustaliła trafne ponieważ już po 2 m-c widać sukcesy. Można z nią być w stałym kontakcie. POLECAM !!!

Odradzam Pania dr. Bylam na kilku wizytach,za każdą zapłaciłam po 120 zł, mimo, że Pani dr twierdziła, że jeśli lekarstwa nie pomogą kolejna wizyta będzie za darmo, bo to tylko zmiana lekarstw. Wydałam na wizyty dosyć sporo pieniędzy, a efektów zero. Na jakiejś wizycie u lekarza ogólnego, pokazałam plamki, dostałam maść i pomogło. myślę, że to komentarza nie wymaga

Męcze sie z chorobą od 10 lat i żałuję że dopiero teraz trafiłam na tak kompetentnego lekarza. Pani doktor poświeciła mi godzine bardzo uwaznie mnie słuchała, nie bagatelizowała niczego i co najważniejsze zbadała mnie a nie jak inni lekarze rzuciła okiem. Bardzo miła i uprzejma osoba. jstem po pierwszej wizycie wiec nie moge jeszcze ocenic efektów leczenia, ale jestem dobrej mysli.

pani Doktor , oprócz profesjonalizmu - ma jeszcze szczęście i umie postwic własciwą diagnozę , a co za tym idzie - umie wyleczyć z choroby - np z Łuszczycy- mi sie to udało i mam w tej chwili ( od ok 1 roku) zajete może 5% w stosunku do stanu przed leczeniem . leczę sie juz 15 lat i dopiero teraz sie to odmieniło. Gratuluję sobie i cieszę sie , że udało mi sie znaleźć pania Doktor. jedyna wada tych kontaktów , to czas , chciało by sie dłużej pogadać ...

Gratuluję sobie i cieszę sie , że udało mi sie znaleźć pania Doktor.
jedyna wada tych kontaktów , to czas , chciało by sie dłużej pogadać - a pacjenci czekaja za drzwiami ( słychać przez drzwi)

Pani Doktor to anioł, który w porę spadł mi z nieba. Dzięki niej uwierzyłam że można byc leczonym profesjonalnie, skutecznie czując przy tym ogromną troskę o pacjenta.Dziękuję za wszystko.

Bardzo dobry lekarz widać ze z powołania. Pani doktor postawiła trafna diagnozę od razu przy czym inni dermatolodzy "leczyli " na co innego przez co choroba się tylko zaostrzyła. Poswięca pacjentowi odpowiednio duzo czasu, robi dokładny wywiad i szanuje swoich pacjentów.Poza tym jest bardzo miła.

"leczyli " na co innego przez co choroba się tylko zaostrzyła.

bardzo dobry lekarz!. Trafiłam do pani dr po długich poszukiwaniach i długotrwałym leczeniu przez kolejnych "dermatologów". rzeczowo zbadała problem, zleciła badania krwi - by wyszukać prawdziwą przyczynę! schorzenia, a nie by leczyć same objawy. koszt wizyty wysoki, jednak rzetelna informacja kosztuje. ktoś wcześniej napisał o rozdawaniu ulotek - wg mnie dobry pomysł, przynajmniej nie muszę biegać do lekarza z notatnikiem i spisywać wszystkie polecane kosmetyki.

Najlepszy dermatolog w Gliwicach.Zmianę na skórze, której inny dermatolog nie poświęcił uwagi nie przepisując mi na nią nic, uznając iż tylko można pozbyć sie jej chirurgicznie w dodatku odsyłając żebym przyszła za miesiąc bo ,,zobaczymy" co się z tego wykluje p.doktor wyleczyła w 2 tygodnie. Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dokładny wywiad dot. chorób i aktualnego stanu zdrowia.Polecam wszystkim

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ja Pani Doktor.... 7my dermatolog i pierwszy raz skuteczne leczenie...naprawde jestem pelna podziwu dla wiedzy kultury uprzejmosci i sympatycznosci Pani Doktor. Polecam ze wszystkich sil

Lekarzy oceniamy po efektach. Mi pomogła, więc ocena kompetencji pozytywna. Do tego po raz pierwszy spotkałem lekarza który poswięcił mi tak dużo czasu i jest tak miły i uprzejmy. Jedyne co się z tym wiąże, to umówiony czas wizyty jest zazwyczaj mocno przesunięty. W gabinecie na Zygmunta Starego pomieszczenie mogłoby być lepiej wyciszone, bo na korytarzu dużo słychać i może to dla niektórych powodowac dyskomfort. Zdecydowanie POLECAM tego dermatologa

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gliwice"?

Anita Radłowska

Dermatolog estetyczny