dr n. med. Regina Rachowska

Dermatolog

Po latach nieudanego leczenia trądziku u innych lekarzy w końcu trafiłam na Panią doktor Reginę. Pierwszy raz została ze mną przeprowadzona rozmowa i badanie skóry. Po 7 latach wreszcie mogę cieszyć się piękna cera bez trądziku. Polecam z całego serca!

Niestety, pomimo wcześniejszego umówienia i prawie tygodnia oczekiwania l, pani doktor nie pojawiła się w gabinecie w umówionym terminie. Nie poinformowała o tym i nie odbiera telefonów. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Jestem rozczarowany. Nie polecam.

Odradzam Pania dr. Bylam na kilku wizytach,za każdą zapłaciłam po 120 zł, mimo, że Pani dr twierdziła, że jeśli lekarstwa nie pomogą kolejna wizyta będzie za darmo, bo to tylko zmiana lekarstw. Wydałam na wizyty dosyć sporo pieniędzy, a efektów zero. Na jakiejś wizycie u lekarza ogólnego, pokazałam plamki, dostałam maść i pomogło. myślę, że to komentarza nie wymaga

dermatolog w 100% godna polecenia, szybko ustala wizytę i jest bardzo rzeczowa, na pierwszej wizycie powiedziała co tylko wiedziała odnośnie mojego schorzenia, więcej od niej się dowiedziałem niż od niejednego lekarza internisty oraz alergologa. Warto wydać 120 zł na wizytę prywatną ponieważ naprawdę bardzo dba o pacjenta oraz odpowiada na każde pytanie. Leczenie ustaliła trafne ponieważ już po 2 m-c widać sukcesy. Można z nią być w stałym kontakcie. POLECAM !!!

Pani Doktor to anioł, który w porę spadł mi z nieba. Dzięki niej uwierzyłam że można byc leczonym profesjonalnie, skutecznie czując przy tym ogromną troskę o pacjenta.Dziękuję za wszystko.

Przyszedłem z innym problemem,ważniejszym.A zostałem leczony na mniej ważny.Strata czasu.Często jakieś tłumaczenie i robienie z pacjenta kretyna.Szkoda pieniędzy.Mam nadzieję,że kiedyś Ci lekarze za to zapłacą.

Męcze sie z chorobą od 10 lat i żałuję że dopiero teraz trafiłam na tak kompetentnego lekarza. Pani doktor poświeciła mi godzine bardzo uwaznie mnie słuchała, nie bagatelizowała niczego i co najważniejsze zbadała mnie a nie jak inni lekarze rzuciła okiem. Bardzo miła i uprzejma osoba. jstem po pierwszej wizycie wiec nie moge jeszcze ocenic efektów leczenia, ale jestem dobrej mysli.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ja Pani Doktor.... 7my dermatolog i pierwszy raz skuteczne leczenie...naprawde jestem pelna podziwu dla wiedzy kultury uprzejmosci i sympatycznosci Pani Doktor. Polecam ze wszystkich sil

Bardzo dobry lekarz widać ze z powołania. Pani doktor postawiła trafna diagnozę od razu przy czym inni dermatolodzy "leczyli " na co innego przez co choroba się tylko zaostrzyła. Poswięca pacjentowi odpowiednio duzo czasu, robi dokładny wywiad i szanuje swoich pacjentów.Poza tym jest bardzo miła.

"leczyli " na co innego przez co choroba się tylko zaostrzyła.

Pani doktor to doskonały profesjonalista. Stawia trafne diagnozy, nie eksperymentuje. Ma efekty w leczeniu schorzeń, z którym inni lekarze sobie nie radzili. Wizyta u Niej to prawdziwa przyjemność. Według mnie to najlepszy lekarz dermatolog.