lekarz Regina Wasilewska-Kita

Odpowiedzialna, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem lekarka ,o wysokiej kulturze osobistej i znakomitej aparycji. Ufam tej lekarce bo zawsze stawia właściwą diagnozę i jest głęboko zainteresowana pacjentem holistycznie. Dziękuję i jestem wdzięczna, że mojej córce Nicoli pomogła Pani doktor niejednokrotnie .Na pewno jest inspiracją dla młodego pokolenia lekarzy ,ale i młodych ludzi w ich przyszłym życiu. Małgorzata Koprzywa

Małgorzata Koprzywa

Bardzo dobry lekarz .Moje dzieci bardzo lubią panią doktor jest miła sympatyczna i posiada ogromną wiedzę. Szkoda tylko, że jest mało takich lekarzy z powołania.

Pani doktor mila zawsze wytlumaczy rodzicom wszystko. takich lekarzy wiecej. kocha dzieci i dzieci ja kochaja.

najlepszy pediatra w koszalinie. kocha dzieci. nikomu nie odmawia. takich lekarzy wiecej. godna polecenia.

Pani doktor bardzo rzetelna, z podejściem do dzieci jak i do rodziców, cierpliwa, pełna empatii, nie szczędzi na leczeniu swoich pacjentów. Pełen profesjonalizm, oby więcej takich lekarzy.

Profesjonalizm, kompetencje i oddanie. Tak można byłoby krótko scharakteryzowac posta Pani dr. Tak jak wspomniał poprzednik: antybiotyk, to ostatecznośc. Świetny lekarz, w Koszalinie jest bardzo mało dobrych Pediatrów, a do znakomitych mogę tylko zaliczyc Panią doktor. Pozdrawiam

Bardzo sympatyczna i dokładna Pani doktor. Oby więcej takich było

Bardzo sympatyczna i dokładna Pani doktor. Oby więcej takich było

NAJLEPSZY LEKARZ W KOSZALINIE!!!!PERFEKCYJNIE DOKŁADNA, KOMPETENTNA. NIGDY NIE ODMAWIA NIKOMU POMOCY.KOCHA SWOJĄ PRACĘ, LUDZI NO I DZIECI. W PEŁNI DIAGNOZUJE, NIE POZOSTAWI PROBLEMU BEZ ROZWIĄZANIA. ANTYBIOTYK TO OSTATECZNOŚĆ. W DIAGNOZACH I CHOROBACH NP MOJEGO DZIECKA- NIGDY SIĘ NIE POMYLIŁA.

Cudowna p. doktor. Rzetelna, konkretna, kompetentna, a przy tym miła, z dobrym podejściem do pacjentów - polecam wszystkim rodzicom, chcącym mieć wspaniałą opiekę medyczną dla swoich pociech. Antybiotyk przepisuje w ostateczności...

Wielkie uznanie za kompetencję i serce dla pacjentów!!

Wielkie uznanie za kompetencję i serce dla pacjentów!!