Lekarze Reguły

lekarz Edyta Tomaszewska

11 Listopada
05-816 Reguły

Świetne podejście do dzieci, corka dala sie przebadac niemalze bezproblemowo, co bylo problemem w kontaktach z innymi lekarazmi, do tego zdroworozsadkowe podejście i pelna infomacja - bardzo polecam!
Opinia dodana przez: justyna

lek. dent. Karol Górski

Prywatny Gabinet Lekarski
Parkowa 1 a lok. 2
05-816 Reguły

Prawdziwy pasjonat zawodu,z bardzo dużą wyobraźnią, delikatny i precyzyjny w działaniu, perfekcjonista. A co najważniejsze- skuteczny. Widząc moje nieliczne zęby w opłakanym stanie, zaproponował dużą pracę protetyczną i z żarem zapewniał, że zmienię wygląd.Nie bardzo wierzyłam, ale tak się stało.Mam nowy zgryz,śliczne porcelanowe zęby , które wyglądają naturalnie i faktycznie odmłodniałam:). Dziękuję i polecam..

lekarz Edyta Wikińska

Czarnieckiego 4/1
05-816 Reguły

Jak najbardziej polecam. Pani doktor w bardzo trafny i skuteczny sposób zaproponowała sposób leczenia nadciśnienia tętniczego. Jest przy tym bardzo kompetentną i budzącą zaufanie specjalistką. W zrozumiały, czytelny i cierpliwy sposób potrafi wyjaśnić zagadnienia związane ze schorzeniem. Jeszcze raz gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz Stos

lekarz Anna Zygler-Przysucha

Gabinet Ginekologiczny Anna Zygler-Przysucha
Rynkowa 31
05-816 Reguły

Polecam Panią doktor Annę Zygler. Fachowa wiedza, miłe usposobienie. Gabinet dobrze wyposażony (nowoczesne USG), zawsze pod telefonem. Dzięki Pani Ani na świat przyszły dwa kochane a zarazem nieznośne bąble Kubuś i Maciuś. Ciąża bliźniacza jest ciążą wysokiego ryzyka, dlatego też czujnie monitorowała stan moich dzieci i wszystko dokładnie mi wyjaśniała. Ciążę donosiłam do końca i urodziłam zdrowe, duże dzieci. Z powodu złego ułożenia p. Anna Zygler profesjonalnie wykonała cięcie cesarskie. ...

lek. med. Małgorzata Pawłowska-Kisiel

Dermatolog

VIVA DENT MEDICA
05-816 Reguły

Polecam z całego serca. Bardzo sympatyczna kobieta. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie . Również dla dzieci. Syn bardzo zadowolony
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Nela Tofel

Regulska 37
05-816 Reguły

Wspaniałe, pełne szacunku podejście do małego pacjenta!! Bez popędzania bo "następny czeka". Badanie kompleksowe i bardzo dokładne. Polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Hanna Sobczyk

Czarnieckiego 4/1
05-816 Reguły

Wspaniała Pani Doktor! Ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów i interesuje się ich zdrowiem nawet po zakończeniu choroby. Zawsze trafnie stawia diagnozę, a czas leczenia jest krótki. Antybiotyki traktuje jako ostatecznośc, co jest bardzo dobre. Polecam

lekarz Zenon Howorko

Wiejska 34