Rehabilitant Neurologiczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM
Rehabilitant Warszawa mgr Grzegorz Olkowski

mgr Grzegorz Olkowski

Rehabilitant, Masażysta

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31

Mam już trochę lat na karku i gdybym miała wspomnieć lekarzy, którzy opiekowali się mną w życiu to tego rehabilitanta umieszczam w pierwszej trójce najbardziej kompetentnych oraz robiących na mnie wyjątkowe wrażenie i wzbudzających zaufanie. Znana jest powszechnie sytuacja w polskiej Służbie Zdrowia, ale także w prywatnych lecznicach i to jak wygląda tzw. państwowa rehabilitacja. Ten przemiły i bardzo inteligentny człowiek proponuje opiekę na najwyższym poziomie kultury, sympatycznej atmosfery i ...
Rehabilitant Zabrze mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Terapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci.
Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta

RODZINA
KOSZALIN
75-450 Koszalin

Pani Joasia jest pełną profesjonalizmu i sympatii rehabilitantką, która świetnie tłumaczy istotę choroby i mobilizuje do wysiłku.Efekty ćwiczeń są szybko widoczne. Mój tata szybko stanął na nogi po wylewie i często wspomina tą Panią.Serdeczne dzięki Pani Asiu!

Paweł Michałowicz

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

WIZYTY DOMOWE
ul. Dyrekcyjna 2-4
Gdańsk

Dzięki za miłe i wyrozumiałe podejście do pacjentki. Widać, iż jest to rehabilitant z zamiłowania i który w Trójmieście wzorowo zna się na swoim fachu.

Opinia dodana przez: Viola.C

Etiudy Rewolucyjnej 23

Polecam! Świetne podejście do Pacjenta. Miałam rwę kulszową, 3 miesiące się męczyłam. 2 wizyty rehabilitantki i na razie nie boli. A minęło już 2 tygodnie. Oby tak mi zostało.
Bardzo pomocna, zaangażowana i doświadczona Fizjoterapeutka. Jestem po udarze, jak większość chyba tutaj obecnych. No prawie, że strzał w dziesiątkę, a wiem co mówię, bo rehabilitowali mnie już chyba wszyscy w tym mieście:) Zdaję sobie sprawę, że nie jestem łatwym ...
Rehabilitant Gdynia mgr Magdalena Kozikowska

mgr Magdalena Kozikowska