Rehabilitant

Rehabilitant, Lekarz rodzinny

Szpital Uniwersytecki Kraków Klinika Dermatologii
Bębło 240
None

Zdecydowanie odradzam wizyte u tego lekarza. Nie wypowiadam sie na temat jego sukcesow w leczeniu chorob dermatologicznych czy leczeniu dzieci, ale o nieludzkiej postawie, zupelnym braku szacucku i niekompetencji, ktore zaprezentowal w czasie mojej - jakze krotkiej - wizyty (zostalam niemal sila wyproszona z gabientu). Po bardzo pobieznym badaniu, podczas ktorego pan doktor spojrzal na mnie moze jeden raz, a nie sluchal o objawach wcale, wydal 'diagznoze', ze nie wie, ...

mgr Adam Piesik

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Bydgoszcz

Trafiłam do p. Adama z neurologicznymi objawami dyskopatii. Po szczegółowej konsultacji (ustny wywiad oraz analiza dokumentacji) zaczęliśmy intensywną współpracę. Moja sztywna noga zaczynała powoli funkcjonować. Po każdym spotkaniu p. Adam "zadawał" do domu zestaw ćwiczeń do wykonania. Zapewniał, że samodzielne ćwiczenia oraz praca na spotkaniach doprowadzą do sukcesu. Tak właśnie się stało. P. Adam to Profesjonalista, skupiony na pacjencie, zainteresowany stanem zdrowia, Wspaniały Człowiek. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Agnieszka Bień

Rehabilitant dziecięcy, Wizyty domowe

59-220 Legnica

Do Pani Agnieszki trafiliśmy, gdy szukaliśmy pomocy przy rehabilitacji metodą Bobath. Neurolog orzekł, że córka ma globalnie niskie napięcie mięśniowe i będzie mieć wielkie problemy z siadaniem bądź też chodzeniem. Nasz wybór padł właśnie na Agnieszkę, ponieważ z jednej strony oferowała wizyty domowe, a z drugiej wiele mam polecało ją właśnie. Podczas ćwiczeń Julia była bardzo zadowolona. Ja natomiast przeszłam profesjonalne przygotowanie, w jaki sposób samodzielnie ćwiczyć córkę. Podczas ćwiczeń ...
Opinia dodana przez: Anna Tomak

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

świetny specjalista, polecam wszystkim, którym nie udało się zaczerpnąć fachowej opinii u innych lekarzy, spotkałem się z wieloma opiniami na temat mojej dolegliwości, jednak Pan Doktor szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiegło w ekspresowym tempie
Opinia dodana przez: Marcin

mgr Marek Pradela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Tarnowskie Góry

Marek Pradela...........
Nie znam innego, bardzo dobrego rehabilitanta.
Moim synem zajmuje się o 2i pół roku. Wojtek był parę razy skreślony przez lekarzy ale nie przez Marka Pradele.
Wojtek po wylewie krwi do mózgu 4 stopnia. Wodoglowie pokrwotoczne. Zastawka komorowo-otrzewniowa.
Dziś Wojtek chodzi w pozycji klęczącej.Rozumie co się do niego mówi . Mamy z nim świetny kontakt.
Powiem krótko Nikt tak dobrze nie wczuje się w wasze ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Katarzyna Skarbińska

Rehabilitant

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Słowackiego 21 c
43-190 Mikołów

Witam, wszystkich czytających, chodziliśmy do p. Kasi na terapię przez ok rok czasu, dziecko miało 3 miesiące jak lekarze wykryli obniżone napięcie mięśniowe, dzięki p. Kasi córka już biega i jest w pełni zdrowa. Bardzo dziękujemy za pomoc, fachowość, podejście do dziecka - wszystkim polecam korzystanie z pomocy p. Kasi, a p. Kasi samych sukcesów i dużo zdrówka Dziękujemy rodzice Madziuniaka
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Ortopeda, Rehabilitant

Krochmalna 57 lok. 6

Pani dr po prostu wspaniała pod każdym względem. Bardzo dokładna, rzeczowa, potrafiąca wytłumaczyć medyczne zagadnienia w zrozumiały sposób, z niesamowitą empatią do pacjenta i świetnym podejściem do dziecka i rodzica.
Warszawa Rehabilitant lekarz Joanna Pęska

lekarz Joanna Pęska

Neurolog dziecięcy, Neurochirurg

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Kompetencje Pani Doktor bez zarzutu.
Jako do nerwowej matki podejście super spokojnie wylumaczyla i pokazała jak stymulować dziecko.
Dała ogromna nadzieję na poprawę i trafiła od razu z diagnoza.
Leczenie od 3 miesiąca życia obecnie synek ma 27 miesięcy już chodzi i zaczyna mówić a miał to być beznadziejnym przypadek.
Ogromnie Dziękuję Pani Doktor za wyrozumiałość do trudnych rodziców chorych dzieci.
POLECAM w 100%
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Łukaniec

Ortopeda, Rehabilitant

Milickie Centrum Medyczne
Prusicka 24
55-100 Trzebnica

Pan doktor Tomasz Łukaniec jest świetnym!!! lekarzem ortopedą,lekarzem rehabilitacji medycznej i traumatologiem w pełni kompetentny,rzetelny i ta jego empatia! do pacjentów to jest coś niesamowitego!.Zawsze wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta,zawsze znajdzie czas by porozmawiać z chorym i podtrzyma na duchu.Jeden z NAJLEPSZYCH!!! lekarzy NAPRAWDĘ!!!. Lekarz z powołania!!!!.Ma poczucie humoru!!!,jest zawsze uśmiechnięty! do pacjentów :-).Leczę się już u niego kilka lat!!!!,ma bardzo duże doświadczenie! w swojej dziedzinie.Jestem po ...
Opinia dodana przez: Ruzia

lekarz Zofia Niedźwiedź

Rehabilitant, Neurolog

Komeńskiego 16
Wrocław

Polecam panią doktor Niedźwiedź. Miła i kompetentna. Najlepiej udać się do Medued przy ul. Traugutta, bo nie ma kolejek.
Opinia dodana przez: Kasia