lekarz Dorota Tałałaj

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

Na wizytę u Pani doktor czekałam pół roku (NFZ) i wychodząc z gabinetu byłam w szoku. Pani doktor była nieprzyjemna. Mam chory kręgosłup, a ona powiedziała że w odcinku lędźwiowym nic tam takiego nie mam, bo zwyrodnienie jest od dawna, więc ona nie wie co mnie tam boli. "W odcinku szyjnym faktycznie jakieś zwyrodnienia są, ale powinna pani leczyć się u neurologa. Dlaczego pani nie leczy się u neurologa" Nie ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Paweł Janczura

ulica Czarny Potok 11/1F/51
33-380 Krynica-Zdrój

moze prywatnie jest lepszy absolutne zero jego słowa"dzis sie widzimy w połowie turnusu,i na koncu i sie nie znamy "-lekarz?smiechu warte zona chyba za latwiła mu te posade no bo jest ordynatorem tam tez -nawet nie badał mnie w dniu 19 grudnia odebrałam tylko smieszny wypis-dzieki!!!!!-reszta sie zajma lekarze specjalsci -dziekuje było miło!-zus nie powinien zapłacic za opieke-po tym jakie głupoty wypisane były -bede tego dochodzic-zegnam

mgr Sylwia Piorun

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

AKTIS Sylwia Piorun

59-220 Legnica

Pełen profesjonalizm, moje dziecko ma skoliozę, trzeba było zrobić trg, rotacja powyžej 5 stopni ( wreszcie wiem o co chodzi).
Polecam , polecam

lekarz Anna Jasiewicz-Lebioda

Ośrodek Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji CELMED
Celtycka 15/17
54-153 Wrocław

Super lekarz.Jeszcze nie spotkałem tak uprzejmej,doświadczonej.kompetentnej lekarki.Gorąco polecam.Dusza lekarz.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
50-555 Wrocław

Pan Maciek to wspanialy fachowiec uratowal moje kolano przed artroskopia ktorej za wszelka cene chcialam uniknac i udalo sie wlasnie dzieki cwiczeniom a nie tak jak proponowali ortopedzi operacja , do tego godny zaufania i przemily. Panie Macku jeszcze raz bardzo panu dziekuje :) Polecam wszystkim . Pozdrawiam Dorota Sajewicz

mgr Marta Bilska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

Mam synka,który w wieku 10 miesięcy nie siadał i nie czworakował. Dzięki sumiennej pracy Pani Marty podczas zajęć i dzięki jej wskazówkom do domu mój synek w wieku 12 miesięcy zaczął chodzić. To nie jest fizjoterapeuta nastawiony na zysk, tylko na pomoc dziecku.

lekarz Marek Kluszczyński

Troniny 5
42-165 None

bardzo miły,kulturalny człowiek.Na wizycie lekarskiej poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi,dużo tłumaczy pacjentowi.Jak potrzebny jest sprzęt ortopedyczny,neurologiczny bądż wózek to szybko załatwia.Nie jest prawdą,że narzuca się ze swoją wiarą,ani to,że obwiesza się medalikami.Spędziłam pięć tygodni na oddziale więc wiem co piszę.więcej takich fachowców z takim podejściem do ludzi.

lekarz Tomasz Rybak

Medycyna estetyczna, Rehabilitant dziecięcy

ul. Grzymalitów 9D/22

Ocena za:
Absolutny brak możliwości kontaktu z gabinetem. Preferowana metoda za pośrednictwem sms-a jest po prostu kpiną. Przed wizytą nie można dowiedzieć się niczego na temat zabiegu, nie ma żadnej konsultacji co można zrobić a czego nie. Nie ma również żadnej informacji po zabiegu, za ile można lub należy przyjść na kolejny zbieg.
Podają termin, ale jeżeli nie odpowiada klientce, to kolejna informacja przyjdzie może za 5 dni po napisaniu ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maria Szeliga-Cetnarska

Rehabilitant, Neurolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Pani Doktor poprowadziła mnie przez wszystkie problemy choroby mojej i mojego Partnera. Empatia Pani Doktor, wskazówki i porady pozwoliły mi na zrozumienie i właściwe zaopiekowanie się moim chorym Partnerem. Dziękuję, że spotkałam Panią Doktor na mojej trudnej drodze.
Opinia dodana przez: Danuta