Filtruj terminy

lekarz Svitlana Guskova

Rehabilitant, Internista

ulica Armii Poznań 40 A
62-030 Luboń

pierwszy raz skorzystalam z pomocy Pani doktor kilka lat temu, zdiagnozowala u mnie choroby o ktorych juz wiedzialam, ale leczenie konwencjonalne u specjalistow nie pomagalo. Skorzystalam z serii akupunktury i jad z pszczol. Niestety leczenie musialam przerwac z powodu wyjazdu z kraju wiec nie moge wypowiadac sie na temat skutecznosci leczenia ale jak tylko bede w Polsce to napewno zaciagne tam mojego meza, ktory choruje na cukrzyce.
Namowilam moja mame ...

Namowilam moja mame na wizyte i diagnostyke i pamietam, ze Pani doktor zobaczyla moja mame w korytarzu i powiedziala ze ma chora tarczyce a diagnostyka wykryla m.in. szczawiany w organizmie. Wszystko to okazalo sie prawda, po specjalistycznych badaniach. Dzisiaj mama jest na lekach i ma tarczyce pod kontrola.
Teraz namawiam kolezanke aby udala sie na irydodiagnostyke bo nie moze od roku poradzic sobie z coraz gorszym zdrowiem
w skrocie:
*kompleksowe hollistyczne podejscie
*jest lekarzem medycyny !!!
*duzo czasu poswieca pacjentowi
*bardzo dobrze tlumaczy choroby i wyjasnia jej zwiazki przyczynowo-skutkowe
*indywidualnie dobiera terapie bez naturalna polaczona z medyczna jesli taka potrzeba

Opinia dodana przez: Agni

Rehabilitanci w mieście Luboń