lekarz Svitlana Guskova

Internista, Rehabilitant

Zdecydowanie nie polecam metod leczenia P.dr.Przyszłam z bardzo chorym dzieckiem.Lekarka nic konkretnego nie przepisała,zaleciła leczenie metodami naturalnymi.Znalezliśmy się w szpitalu z diagnozą -zapalenie płuc.Odradzam wizyt u P.dr.zwłaszcza z dziećmi .Zastanawiam się dlaczego przyjmuje dzieci skoro nie jest pediatrą.Odradzam

Witam. Korzystaliśmy już wcześniej z diagnozy i częściowo z leczenia u Pani Doktor. Natomiast to co Pani Doktor powiedziała, czy napisała kilka lat temu, a nie zostało to wyleczone teraz odbija się negatywnymi skutkami. Może trudno w to uwierzyć ale Pani Doktor czyni cuda.

Pani doktor to jeden z najlepszych znanych mi lekarzy i gorąco ją polecam. Od kilkunastu lat korzystam z porad Pani doktor i nigdy się na niej nie zawiodłem, dzięki temu cieszę się bardzo dobrym zdrowiem.

Pani doktor leczy wielokierunkowo, słucha dobiera leki, jest cierpliwa, wnikliwa. Mnie wyleczyła z ostrego bólu i kilku przeziębień. Wymagana wcześniejsza rezerwacja wizyt, bo ma dużo pacjentów

Pani Doktor jest bardzo pozytywną osobą... Zawsze szuka sposobu jak pomóc danej osobie... Nigdy nie odwraca się od pacjenta i poświęca mu mnóstwo czasu mimo zakończonego leczenia. Należy dodać, że ja lecząc się u Pani Svitlany miałam 7 lat, wróciłam po 18 z innym problemem zdrowotnym, a ona dalej mnie pamiętała!!!! Szacunek bo to w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.....

pierwszy raz skorzystalam z pomocy Pani doktor kilka lat temu, zdiagnozowala u mnie choroby o ktorych juz wiedzialam, ale leczenie konwencjonalne u specjalistow nie pomagalo. Skorzystalam z serii akupunktury i jad z pszczol. Niestety leczenie musialam przerwac z powodu wyjazdu z kraju wiec nie moge wypowiadac sie na temat skutecznosci leczenia ale jak tylko bede w Polsce to napewno zaciagne tam mojego meza, ktory choruje na cukrzyce. Namowilam moja mame na wizyte i diagnostyke i pamietam, ze Pani doktor zobaczyla moja mame w korytarzu i powiedziala ze ma chora tarczyce ...

Namowilam moja mame na wizyte i diagnostyke i pamietam, ze Pani doktor zobaczyla moja mame w korytarzu i powiedziala ze ma chora tarczyce a diagnostyka wykryla m.in. szczawiany w organizmie. Wszystko to okazalo sie prawda, po specjalistycznych badaniach. Dzisiaj mama jest na lekach i ma tarczyce pod kontrola.
Teraz namawiam kolezanke aby udala sie na irydodiagnostyke bo nie moze od roku poradzic sobie z coraz gorszym zdrowiem
w skrocie:
*kompleksowe hollistyczne podejscie
*jest lekarzem medycyny !!!
*duzo czasu poswieca pacjentowi
*bardzo dobrze tlumaczy choroby i wyjasnia jej zwiazki przyczynowo-skutkowe
*indywidualnie dobiera terapie bez naturalna polaczona z medyczna jesli taka potrzeba

Pani doktor jest osobą wyjątkowo ciepłą i uprzejmą. Jest świetną specjalistką, poświęcającą wiele czasu pacjentowi.

Pani doktor jest osobą wyjątkowo ciepłą i uprzejmą. Jest świetną
specjalistką, poświęcającą wiele czasu pacjentowi.

Przez 2 lata tylko Pani doktor pomogła zdiagnozować i wyleczyć naszego syna z alergii pokarmowej. Żadna przychodnia alergologiczna nie potrafiła porządnie zdjagnozować choroby. Podejście jakie ma Pani doktor do każdego pacjenta jest indywidualne, nie ma zaszufladkowywania pacjentów do danego rodzaju choroby i to jest naszym prawidłowe podejście. Polecm tego alergologa Krzysztof

Polecm tego alergologa
Krzysztof

Szczerze polecam Panią doktor, która jako jedyna rozpoznała objawy choroby u mojego syna. Indywidualne podejście do pacjenta owocuje tym, że nie są oni szufladkowani jak w przychodni. Dzięki niej syn nie choruje już od ponad rok. Pomogła również mojej mamie, której nik nie mógł poprawnie zdiagnozować. Jest lekarzem godnym polecenia!

Polecam bardzo wybór tego lekarza gdyż jest to osoba kompetentna, pomocna i podchodząca poważnie do swojej pracy. Ja osobiście jestem zadowolona z każdej wizyty,która przebiega bardzo miło, a rezultaty leczenia są widoczne i czuję się lepiej.