lekarz Grażyna Suchecka

Niestety nie zgodzę się z powyższymi opiniami. Pani dr może jest i uśmiechnięta, ale wszystkie moje uwagi, że dziecko może mieć alergię, uznawała za fanaberię i obwiniała ząbkowanie. Poza tym za każdym razem jak byłam u pani dr był też i przedstawiciel medyczny, a potem tylko wciskanie szczepionek.

Lekarz z powołania,bardzo dobry specjalista tylko szkoda ze nie przyjmuje prywatnie,bo cieżko się do niej dostać.

Lekarz bardzo kompetentny.Na wizycie pełne kompleksowe badanie pediatryczne . Nie ważne czy przyszło się z bólem palca czy katarem - ta lekarka sprawdza wszystko.Wiekszość lekarzy ogranicza się minimum , zaglądają do gardła ,osłuchują i to wszystko.Doktor nie jest może wylewna w rozmowie ale to pełna profesjonalistka .Polecam.

Pani doktor wydaje się super ale nie potrafi poznać mocnego zapalenia płuc. Nie polecam znajomym.

Nie zamieniłabym Panią Doktor na żadną inną. Udziela porad już od 4 dekad, a może dłużej i jest THE BEST!!!

Świetny lekarz, kobieta o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do ludzi. Gdyby każdy lekarz mógł być taki ...

zdecydowanie polecam!!!!! pani lekarz jest bardzo kompetentna, życzliwa i potrafi podejść do dziecka.

oferuje piecio-gwiazdkowa usluge. Nie wciska antybiotyku przy kazdej dolegliwosci (ktory niewatpliwie by pomogl ale rowniez oslabil uklad odpornosciowy).

Naj Naj Naj lepsza pani doktor. Gorąco polecam ! ;)

Naj Naj Naj lepsza pani doktor.
Gorąco polecam ! ;)

bardzo przyjazna pani doktor,wzbudza zaufanie u dziecka,fachowe podejście do wizyty,przyjazne usposobienie i miły kontakt.polecam