Rehabilitant Kraków

Wolny termin: jutro o 07:00. Sprawdź inny.
Rehabilitant Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Centra Diagnostyczne VOXEL Kraków Ośrodek PET-TK-MR
Wrocławska 1-3

Dawno nie trafiłam na tak miłego i otwartego na problemy pacjenta lekarza. Czułam, że została mi poświęcona pełna uwaga ze strony Pana Doktora, jak również czas wizyty był adekwatny do problemu z jakim przyszłam- nie była to wizyta na zasadzie "wejść i wyjść". Do momentu wykonania badania potwierdzającego możliwą chorobę, Pan doktor przepisał mi leki, które nim zostanie wdrożone pełne leczenie pomogą uśmierzyć mi ból i normalnie funkcjonować, za co jestem ogromnie wdzięczna. Klinika, w której miałam umówioną wizytę na najwyższym poziomie. Jestem usatysfakcjonowana wszystkimi aspektami związanymi z tą wizytą.

Kolejną wizytę również umówię u doktora Suszko. Z całą pewnością będę go polecać osobom szukającym wybitnego neurologa, po prostu lekarz z pasją.

Opinia dodana przez: Kinga

mgr Piotr Pąchalski

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

PMED
Dunin-Wąsowicza 20/II lok.10

Nazwała bym Pana mgr Piotra Pąchalskiego terapeutą od spraw beznadziejnych. Poza ogromną wiedzą zawodową o której można przeczytać w Internecie Pan magister przede wszystkim potrafi słuchać drugiego człowiekiem. Tą cechą mógłby obdarować wielu lekarzy i terapeutów u których byłam i zawsze odnosiłam wrażenie, że ważniejsze ode mnie są moje wyniki badań. Na rozmowę zawsze brakowało czasu i jak ja się czuję nikogo nie obchodziło. Okazało się, że ból od kręgosłupa do nogi, który dokuczał mi wiele miesięcy można było jednak wyleczyć bez operacji za co jestem Panu magistrowi bardzo wdzięczna.

Agnieszka Snopkowska

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

ulica Strąkowa 1a

Jest ona świetnym rehabilitantem. Dzięki niej, wieloletnie bóle kręgów szyjnych ustąpiły. Jest bardzo miła, cierpliwa i ciągle na bieżąco z najnowszymi metodami rehabilitacji.

Opinia dodana przez: WK50 health

mgr Ernest Szyja

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!

Opinia dodana przez: Marta S.

mgr Monika Krzywda

Rehabilitant dziecięcy

Kraków

Witam, Pani Monika jest nam wsparciem przeogromnym, prowadzi terapie mojej córeczki, bardzo nam pomaga i wskazuje drogę w chorobie naszej drobinki. Dziękujemy i serdecznie polecamy.

Opinia dodana przez: Dorota

Kraków

Wspaniały i mądry lekarz, ocenia pacjenta calościowo. Mądry gość!

Wspaniały i mądry lekarz, ocenia pacjenta calościowo. Mądry gość!

lekarz Dariusz Szabela

Rehabilitant, Neurolog

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.

Opinia dodana przez: M.

mgr Paweł Czarnocki

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)

Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam spokój bez bólu i z pełna swobodą ruchu. Na dodatek pan Paweł zaangazował się także w pomoc zupełnie bezinteresownie i zmusił lekarzy do zajęcia się mną, gdy wylądowałam w szpitalu z powodu urazu i lekarze kompletnie mnie olali, ryzykując niedowład nogi.

mgr Krzysztof Klimek

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!

Opinia dodana przez: Krzysztof