Rehabilitant

Terapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci.
Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Paweł Wróblewski

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Najlepszy fizjoterapeuta na jakiego trafiłam. W końcu po długim czasie zażywania lekarstw przeciwbólowych i niekończących się wizyt u lekarzy problem z kręgosłupem został rozwiązany. Efekty pojawiły się już po pierwszej wizycie. Bardzo się cieszę,że trafiłam na tak kompetentną osobę.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Janusz Kocjan

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Szczerze polecam Pana Janusza. Specjalista najwyższej klasy, świetny diagnostyk, profesjonalista - którego kompetencje przekładają się na rezultaty terapeutyczne. Do Pana Janusza trafiłem 3 tygodnie po artroskopii kolana - rekonstrukcja wiezadła krzyżowego przedniego. Nie miałem pełnego wyprostu w kolanie, zgięcie też pozostawiało wiele do życzenia. Do Pana Janusza trafiłem z polecenia. Wystarczyły 2 miesiące intensywnej rehabilitacji aby kolano odzyskało wszystkie niezbędne parametry. Cudowne uczucie gdy po którejś z kolei terapii mogłem ...
Opinia dodana przez: Tomek Sz.

„Baby” Usługi Rehabilitacyjne Katarzyna Zygmunt-Lasia
Lubin, ul. Budowniczych 31A
Polkowice

Bardzo polecam..!! Pani Kasia jest profesjonalnym, znakomitym fizjoterapeutą i wspaniałym człowiekiem. Trafiłam do Niej z 3- miesięczną córeczką, u której podejrzewano podwyższone napięcie mięśniowe. Szanuję Panią Kasię za ogromną wiedzę, doświadczenie zawodowe, zdroworozsądkowe podejście oraz życzliwość wobec małego pacjenta jak i jego rodziny. Po prostu fizjoterapeuta z powołania..!! Pani Kasiu serdecznie dziękujemy..!
Opinia dodana przez: Gosia

Ośrodek Medyczny "MEDERI" - filia nr 1
De Gaulle`a 3
82-200 Malbork

Najlepszy Pediatra i lekarz Rehabilitacji jakiego spotkałam, ogromna wiedza, doświadczenie, trafność decyzji i przede wszystkim ciepła i miła osoba
Opinia dodana przez: Magda

mgr Damian Flisak

Wizyty domowe, Rehabilitant

Pracownia Analityczna Magdalena Szelągowska
29 Listopada 9
32-050 Skawina

O Panu Damianie mówię, mój SZAMAN. W pewnym okresie jedynym ratunkiem na mój chory kręgosłup była operacja w trybie pilnym. Nie pomagało mi już nic,rehabilitacja nie skutkowała, a wręcz zaczęła przynosić więcej szkody niż pożytku, a coraz mocniejsze leki p/bólowe starczały tylko na doraźną ulgę. Nie mogłam już normalnie chodzić, siedzieć, a o spaniu nie było mowy.I wtedy dostałam namiary na pana Damiana -pojechałam na wizytę aczkolwiek nie wierzyłam iż ...
Opinia dodana przez: Wanda

mgr Bogusław Mazur

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

FIZJOTERAPIA MAZUR
Cegielniana 34/12u
35-309 Rzeszów

Miałem problemy z lewym barkiem. Uszkodziłem go sobie podczas zderzenia z kolegą na treningu. Początkowo sprawę zbagatelizowałem, ale ból nie przechodził, więc postanowiłem wybrać się na rehabilitację. Trafiłem do pana Bogusława i dziękuje bogom, że to właśnie on stanął na mojej drodze. Człowiek ten to prawdziwy profesjonalista. Szybko zdiagnozował problem i zaplanował rehabilitację. Dzisiaj mogę nadal ćwiczyć koszykówkę :)
Opinia dodana przez: Dawid

mgr Mateusz Hajdyła

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P