Rehabilitant Warszawa

enel-med

super dziewczyna, zna się na rzeczy. Miałem zabiegi po urazie, teraz już prawie nic nie czuję.

mgr Rita Calderaro

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Rita Rehabilitacja
Wiosenna 10, Ząbki

Panią doktor znalazłam przez internet, zadzwoniła żaby umówić wizytę u 4 miesięcznej córci z rozpoznaniem wzmozonego napięcia mięśniowego, po dwóch dniach doszło do spotkania. Każdemu rodzicowi życzę takiego lekarza, idealna pod każdym względem, delikatna, miła, wesoła a przy pracy z dzieckiem jest to bardzo ważne, córka widząc jej uśmiechnięta buzię również reagowała pozytywnie, a także bardzo kompetentna. Wszystko wytłumaczyła, pozakała na czym problem polega i jak będziemy pracować. Nie śpieszyła ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12

Bardzo sympatyczny rehabilitant. Świetny kontakt z dziećmi. Punktualny, uprzejmy, wszystko szczegółowo wyjaśnia. Cierpliwy, moja córeczka jest w niego wpatrzona jak w obrazek. Nigdy nie płacze podczas ćwiczeń.
Opinia dodana przez: sylwia

Sana S.C.
Batorego 31 A

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

mgr Joannna Trochimiuk

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Pani mgr zajmowała się mną podczas pobytu w szpitalu po rzucie SM. Znakomita specjalistka, doskonałe podejście do pacjenta. Postawiła mnie znowu na nogi. Polecam!

mgr Marcelina Wrzesińska

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

mgr Joanna Paździor

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8

Po serii masaży i ćwiczeń mam idealne podstawy do dalszej samodzielnej pracy nad zmianą niezdrowych nawyków. Kontakt z moją terapeutką - Panią Asią, to sama przyjemność - życzliwa i uważna na problemy pacjenta. Pani Asia nauczyła mnie w jaki sposób ćwiczyć, aby przynosiło to efekty oraz skorygowało błędy jakie robiłam ćwicząc samodzielnie.

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

WITAM SERDECZNIE I POZDRAWIAM -CHCIALAM POWIEDZIEC ,IZ DOKTOR DARIUSZ BIALOSZEWSKI ,LECZYL MNIE OD ROKU 1987 -DZIEKI NIEMU FUNKCJONUJE I CHODZE BARDZO SPRAWNIE ,GDZIE NIE WIDAC NIC Z USZCZERBKU ZDROWIA-DBAL O MNIE -BARDZO WSPIERAL MNIE PSYCHICZNIE- JEST OSOBA BARDZO ZYCZLIWA -DYSKRETNA-O WIELKIM SERCU-TO DOKTOR Z POWOLANIA-ZALUJE ,ZE NIE OPERUJE JUZ,GDYZ JA NADAL JESTEM OPEROWANA .DOKTOR DARIUSZ BIALOSZEWSKI -TO ANIOL LUDZKICH SERC.WIE CZEGO CHCE I DAZY DO CELU-CENIE GO ZA ZYCZLIWOSC ORAZ ...

mgr Kornel Mikołajczyk

Rehabilitant, Masażysta

Akademia Ruchu
Conrada 21A

Jestem chory na sm i jezdze na wozku. W gabinecie dzieki cwiczeniom wstalem z niego i daje rady samodzielnie przejsc odcinek drogi. Chodze tam 2x w tygodniu i po kazdej wizycie jest lepiej. Polecam bardzo.

Zbigniew Kajstura
Opinia dodana przez: Kajstura

FORUS
Patriotów 110

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta.Cierpliwie tłumaczy schorzenie i obrany sposób terapii. Ciepła, sympatyczna atmosfera tworzona przez cały zespół. Gorąco polecam wszystkim.

Rehabilitanci w Warszawie