Rehabilitant Warszawa

lekarz Dariusz Szabela

Rehabilitant, Neurolog

Vita Med
ul. Meissnera

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Traumatolog, Rehabilitant

Krochmalna 57 lok. 6

Witam!jestem na początku leczenia u pani doktor Hanny ,ale polecam w 100%!Jestem nieufna jeśli chodzi o lekarzy,ale p.Hanna od razu wzbudziła moje zaufanie!Wytłumaczyła mi wszystko cierpliwie i poświęciła mi bardzo dużo czasu!Byłam na wizycie w Konstancinie w CKR!Pozdrawiam

Maciej Piątkowski

Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
ulica Wawelska 15

Cudowny człowiek, świetny fizjoterapeuta. Szybko podniósł mnie na nogi po dwóch rekonstrukcjach stawu udowo-rzepkowego. Poza tym ma niesamowite podejście do pacjenta, pomógł mi również psychicznie dojśc do siebie. Polecam !
Opinia dodana przez: Klaudi

Łukowa 9

Moje dziecko chorowało w zasadzie od trzeciego miesiąca życia, antybiotyk za antybiotykiem, przyjęło w swoim krótkim czteroletnim życiu więcej leków niż ja i mój mąż razem wzięci.
I dopiero Pani doktor Niewada spowodowała, że
moja córka od trzech miesięcy nie przyjmowała antybiotyku i innych alergicznych leków. To jest cudowtwórczyni, właśnie tacy powinni być lekarze !!! Pani Niewada jest wspaniałą osobą każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy. Naprawdę to jest ...

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.
Opinia dodana przez: Marcin

Wojtek Ruciński

Wizyty domowe, Rehabilitant

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14

Między innymi dzięki Panu Wojtkowi mój kręgosłup szyjny jakoś funkcjonuje a miałam bóle nie do wytrzymania.Z pełną odpowiedzialnością polecam.
Iwona

Michał Guzek

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Od 5 lat czułem ból szyi, jakiś rok dołączyło drętwienie rąk i odczucie wylewania wrzątku na kark, które uniemożliwiło mi normalne życie. Mój wynik rezonansu (wielopoziomowa przepuklina) oglądało wielu lekarzy ortopedów i neurologów, przechodziłem nawet tzw. rehabilitacje z NFZ. Po zakończeniu rehabilitacji i braku poprawy "wziąłem sprawy w swoje ręce" i zacząłem szukać neurochirurga, który podjąłby się operacji. Po 4 wizytach u "wziętych" neurochirurgów, każdy powiedział to samo tj. zooperować ...
Opinia dodana przez: TJ

Pani doktor godna polecenia super zajmuje się pacjentem, fachowa kompleksowa opieka. Posiada ogromną wiedzę i sumiennie zajmuje się pacjentem. Pragnę podziękować za diagnozę i opiekę.

Daniel Karaszewski

Wilcza 32

Polecam Mgr-a fizjoterapii Daniela Karaszewskiego. Jest wysokiej klasy specjalistą od chorób kręgosłupa. Miała ogromny problem z przepukliną w odcinku szyjnym. Po zaledwie dwóch wizytach Pana Daniela wszystkie dolegliwości ustąpiły. Bardzo dziękuję za pomoć! Marta.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Tomasz Rybak

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

ul. Grzymalitów 9D/22

Wspaniałe podejście, odradza i doradza kiedy trzeba, fachowa i piękna robota. Rozmowa na każdy temat, specjalista bdb, o wszystko można zapytać, wytłumaczy,. Ponadto bardzo miła atmosfera , zero spiny, luz, śmiech ale wszystko profesjonalnie. polecam. szkoda że w innych miastach nie ma takiego fachowca.
Opinia dodana przez: urszula

Rehabilitanci w Warszawie