Rehabilitant Warszawa

lekarz Tomasz Rybak

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

ul. Grzymalitów 9D/22

Wspaniałe podejście, odradza i doradza kiedy trzeba, fachowa i piękna robota. Rozmowa na każdy temat, specjalista bdb, o wszystko można zapytać, wytłumaczy,. Ponadto bardzo miła atmosfera , zero spiny, luz, śmiech ale wszystko profesjonalnie. polecam. szkoda że w innych miastach nie ma takiego fachowca.
Opinia dodana przez: urszula

ul.barska

Rzeczowy, konkretny, pełen profesjonalizm i fachowość a przy tym bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Teresa P.
Niestety, to chyba nie był dobry dzień Pani Doktor. Była miła ale nic mi nie pomogła. Liczyłem na konkretną podpowiedź w sprawie zabiegów na moje bolesne stawy (łuszczycowe zapalenie stawów). Dałem Pani Doktor wydrukowaną przeze mnie listę zabiegów z prośbą o wskazanie właściwych dla mojego przypadku. Obejrzała wypis ze szpitala, zbadała moje stawy i długo się zastanawiała, co mi polecić ("nie wiem czy Panu to nie zaszkodzi..."). Wizyta kosztowała mnie ...
Opinia dodana przez: Wiktor

mgr Hanna Ciesielska

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8

Dzięki fachowej diagnozie i odpowiedniemu doborowi ćwiczeń mój syn po 3 tygodniach od złamania nogi porzucił kule i stał o własnych siłach. Wszystko dzięki terapeutce – p.Hani, która w sposób interesujący i motywujący dopierała zestaw ćwiczeń. Poza tym przemiła atmosfera i zainteresowanie pań sprawiło, że Kacper bardzo chętnie chodził na zajęcia i nie mógł doczekać się kolejnej wizyty.

Katarzyna Kowalik

grupa lux med
racławicka 132 b

Pani Kasia jest wysokiej klasy specjalistą. Dzięki niej mój ciężki stan i omdlenia w stosunkowo szybkim czasie ustąpiły na tyle skutecznie, że póki co nie wracają. Pani Kasia ma bardzo obszerną wiedzę, którą potrafi łączyć z wiedzą z innych obszarów, z ogromną użytecznością dla pacjenta. Na ogromne uznanie zasługuje bardzo etyczne i z szacunkiem podejście do pacjenta, co powoduje duże zaufanie do Pani Kasi. Polecam Panią Kasię każdemu pacjentowi, bo ...

Etiudy Rewolucyjnej 23

Polecam! Świetne podejście do Pacjenta. Miałam rwę kulszową, 3 miesiące się męczyłam. 2 wizyty rehabilitantki i na razie nie boli. A minęło już 2 tygodnie. Oby tak mi zostało.
Bardzo pomocna, zaangażowana i doświadczona Fizjoterapeutka. Jestem po udarze, jak większość chyba tutaj obecnych. No prawie, że strzał w dziesiątkę, a wiem co mówię, bo rehabilitowali mnie już chyba wszyscy w tym mieście:) Zdaję sobie sprawę, że nie jestem łatwym ...

mgr Kaja Strózik

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8

Do Centrum Rehabilitacji na Bemowie zgłosiłam się z dolegliwościami kolana. Trafiłam do p. Kai. Pani Kaja to fizjoterapeutka z pasją, ogromną wiedzą oraz poświęca cały swój czas tylko pacjentowi. Posiada także dar motywowania do ćwiczeń w domu. Jestem zadowolona z terapii.

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow
Rehabilitant Warszawa lekarz Joanna Pęska

lekarz Joanna Pęska

Rehabilitant, Neurolog dziecięcy

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Bardzo dobry lekarz, zna sie na rzeczy,wizyta konkretna i fachowa.Poza tym b mila, swietne podejscie do dzieci
Opinia dodana przez: ANNA

Świetna rehabilitantka, z sercem i cierpliwością do dzieci. Zarówno tych małych i tych dużych. To, co się liczy to wieloletnie doświadczenie w Centrum Zdrowia Dziecka. Polecam gorąco zarówno na dłuższą rehabilitację dziecka, jak i na jednorazową wizytę.

Rehabilitanci w Warszawie