Na początku chciałabym napisać kilka słów o sobie , o swoich trudnościach w relacjach z innym, o tym jak ciężko mi się otworzyć i mówić o swoich problemach, których jest na prawdę sporo. Jestem osobą bardzo nieufną, zamkniętą w sobie, ale zrobiłam ten pierwszy krok i uczęszczam na terapię do pana Paprockiego. Choć przede mną bardzo długa droga i za każdym razem jest mi bardzo ciężko ale wiem teraz , że warto, bo zaczynam pomału normalnie żyć. Jest to jedyny terapeuta któremu zaufałam dlatego, że jest cierpliwy, przedstawia propozycje ale nie zmusza do niczego, nie ocenia, szanuje mnie i moje decyzje. Mam nadzieję, że ta opinia pomoże Komuś , kto potrzebuje pomocy ale z jakichkolwiek względów waha się do zrobienia tego pierwszego najważniejszego kroku aby pomóc sobie. Polecam pana Paprockiego bo naprawdę warto spróbować i zawalczyć o siebie.

W 100% polecamy tego Psychologa.Bardzo Nam pomaga ta terapia. Nie jest łatwo,ponieważ oszukiwałyśmy przez jakiś czas same siebie i Naszego terapeutę,ale w końcu się otworzyłyśmy i powiedziałyśmy cała prawdę i teraz na pewno będzie już tylko lepiej.Pozostała nam tylko wiara,że z pomocą P.Paprockiego wyjdziemy z nałogu narkotykowego.W końcu dotarło do Nas to,że niszczymy sobie życie,które jest tak piękne,a wiadomo,że mamy je tylko jedno,więc chcemy je przeżyć jak najlepiej,bez żadnych używek,które niszczą nasza psychikę i zdrowie,a tak ciężko to sobie uświadomić.Jeżeli ktokolwiek z Was ma problem z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków wszystkich możliwych, to nie zastanawiajcie się dalej co robić,tylko zgłoście się po pomoc,żeby nie było za późno.Wiele można stracić i zniszczyć życie sobie i swoim bliskim.My początkowo też nie widziałyśmy nic złego w tym,że "czasami"później coraz częściej przy każdej okazji sięgałyśmy po prochy.Dopiero to,co zaczęło się z Nami dziać:dziwne zachowania,agresja,brak chęci do życia,wahania nastrojów,nawet omamy i moment przedawkowania,dreszcze i kołatające serce to sprawiło,że powiedziałyśmy sobie DOŚĆ i o całym Naszym problemie powiedziałyśmy P.Remigiuszowi,który mimo wszystko nadal chce Nam pomóc,to jest ostatnia szansa na normalne życie. Każde spotkanie daje Nam siłę,żeby trwać w swoim postanowieniu,nie sięgać po narkotyki i brać z życia to co najpiękniejsze.Jest to wspaniały człowiek o wielkim sercu,doskonały specjalista!!! Polecamy. Pozdrawiamy serdecznie.

P.Remigiusz Paprocki to bardzo dobry psycholog, przemiły człowiek, kompetentny, posiadający niezwykły dar zjednywania sobie ludzi, wzbudzający całkowite zaufanie. Emanuje bardzo dobrą energią, którą przekazuje swoim pacjentom.Ja mam za sobą wiele traumatycznych przeżyć, które wręcz zrujnowały moje życie. Szukając pomocy, trafiałam do różnych psychologów. Niestety, nasze spotkania kończyły się na jednej wizycie. Po zamknięciu za sobą drzwi nie wracałam do tych gabinetów. A tu proszę, do gabinetu pana Remigiusza ciągle wracam. Sposób prowadzenia terapii przez p. Remigiusza nareszcie mi pomaga. Zaczynam pomalutku porządkować swoje życie i dostrzegać jego jasne strony. Psycholog jest lekarzem duszy, a żeby ją leczyć nie wystarczą środki farmakologiczne lub kilka wizyt w gabinecie. Potrzebna jest przede wszystkim cierpliwość i zrozumienie drugiego człowieka,a według mojej oceny p. Remigiusz spełnia te warunki. Dziękuję i pozdrawiam.

Świetny specjalista! Spokojny, wyrozumiały, a przede wszystkim cierpliwy i za wszelką cenę dąży aby pomóc. Polecam :)

Szczerze polecam tego psychologa wszystkim którzy mają problemy z nerwicą lękową. Terapię zacząłem w kwietniu na spotkania uczęszczam do tej pory. Z każdą wizytą czuję się coraz lepiej w tej chwili praktycznie nie mam już żadnych problemów lękowych a jeszcze w kwietniu wyglądało to fatalnie brałem tabletki które w moim przypadku tylko pogarszały sprawę lęki były jeszcze większe . Psychoterapia u Pana Remigiusza pozwoliła mi nie tylko pozbyć się moich lęków ale także spojrzeć na moje życie z trochę innej (dużo lepszej ) strony.

Bardzo dobry lekarz.Pomógł mi i mojej rodzinie.Jest bardzo uprzejmy.Polecam Pana Remigiusza wszystkim ,którzy mają jakieś problemy!!!

Pan Paprocki ujął mnie tym, że potrafi słuchać.Nigdy nie robił notatek z naszych rozmów, a mimo to na następnym spotkaniu pamiętał o czym mówiliśmy.Wizyta miała trwać zwykle ok. godziny, ale na początku moich wizyt zwykle poświęcał mi tyle czasu ile trzeba, nie zerkał na zegarek nie dawał do zrozumienia, że już należy zakończyć spotkanie. Polecam, bo warto.

Bardzo dobry psycholog.Człowiek, któremu warto zaufać i "zaprosić do swojego życia". Polecam wszystkim, którzy zagubili się w swoim życiu i szukają pomocy.

Trafiłem do p. Remigiusza przez przypadek. Jako człowiek nie pierwszej młodości, z pewnym już doświadczeniem życiowym, sceptycznie nastawiony do psychologów, jestem mile rozczarowany. Ten młody człowiek, pomógł mi i moim bliskim w rozwiązywaniu typowych życiowych problemów.

Chodziłam do tego psychologa około 20 wizyt, wizyty miały być godzinne a on po 40 minutach już spoglądał na zegarek i po kolejnych 5 minutach pytał "czy na dziś możemy zakończyć na tym etapie" i tak za każdym razem. Może i troche pomógł ale nie tego się spodziewałam. Spodziewałam się lepszych rezultatów, poza tym koleżanka też się u niego leczyła i ma podobne zdanie i efekty. Czyli ocena średnia, właśnie szukam innego psychologa, może lepszego

Czyli ocena średnia, właśnie szukam innego psychologa, może lepszego

Wciąż poszukujesz "Psycholog Kołobrzeg"?

Wojciech Montwiłł

Pomoc psychologiczna
Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego
Łopuskiego 23
Kołobrzeg