Remigiusz Paprocki

Psycholog

Bardzo dobry psycholog. Wzbudza zaufanie. Terapia pomogła mi się pozbierać. Dzięki niej moje problemy stały się mniejsze i wiem jak walczyć ze swoimi lękami. Życie stało się prostsze i lepsze. Polecam!

Szczerze polecam tego psychologa wszystkim którzy mają problemy z nerwicą lękową. Terapię zacząłem w kwietniu na spotkania uczęszczam do tej pory. Z każdą wizytą czuję się coraz lepiej w tej chwili praktycznie nie mam już żadnych problemów lękowych a jeszcze w kwietniu wyglądało to fatalnie brałem tabletki które w moim przypadku tylko pogarszały sprawę lęki były jeszcze większe . Psychoterapia u Pana Remigiusza pozwoliła mi nie tylko pozbyć się moich lęków ale także spojrzeć na moje życie z trochę innej (dużo lepszej ) strony.

Chodziłam do tego psychologa około 20 wizyt, wizyty miały być godzinne a on po 40 minutach już spoglądał na zegarek i po kolejnych 5 minutach pytał "czy na dziś możemy zakończyć na tym etapie" i tak za każdym razem. Może i troche pomógł ale nie tego się spodziewałam. Spodziewałam się lepszych rezultatów, poza tym koleżanka też się u niego leczyła i ma podobne zdanie i efekty. Czyli ocena średnia, właśnie szukam innego psychologa, może lepszego

Czyli ocena średnia, właśnie szukam innego psychologa, może lepszego

wspaniały lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek,oby takich było więcej.

wspaniały lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek,oby takich było więcej.

W 100% polecamy tego Psychologa.Bardzo Nam pomaga ta terapia. Nie jest łatwo,ponieważ oszukiwałyśmy przez jakiś czas same siebie i Naszego terapeutę,ale w końcu się otworzyłyśmy i powiedziałyśmy cała prawdę i teraz na pewno będzie już tylko lepiej.Pozostała nam tylko wiara,że z pomocą P.Paprockiego wyjdziemy z nałogu narkotykowego.W końcu dotarło do Nas to,że niszczymy sobie życie,które jest tak piękne,a wiadomo,że mamy je tylko jedno,więc chcemy je przeżyć jak najlepiej,bez żadnych używek,które niszczą nasza psychikę i zdrowie,a tak ciężko to sobie uświadomić.Jeżeli ktokolwiek z Was ma problem z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków wszystkich możliwych, to nie zastanawiajcie się dalej co robić,tylko zgłoście się po pomoc,żeby nie było za późno.Wiele można stracić i zniszczyć życie sobie i swoim bliskim.My początkowo też nie widziałyśmy nic złego w tym,że "czasami"później coraz częściej przy każdej okazji sięgałyśmy po prochy.Dopiero to,co zaczęło się z Nami dziać:dziwne zachowania,agresja,brak chęci do życia,wahania nastrojów,nawet omamy i moment przedawkowania,dreszcze i kołatające serce to sprawiło,że powiedziałyśmy sobie DOŚĆ i o całym Naszym problemie powiedziałyśmy P.Remigiuszowi,który mimo wszystko nadal chce Nam pomóc,to jest ostatnia szansa na normalne życie. Każde spotkanie daje Nam siłę,żeby trwać w swoim postanowieniu,nie sięgać po narkotyki i brać z życia to co najpiękniejsze.Jest to wspaniały człowiek o wielkim sercu,doskonały specjalista!!! Polecamy. Pozdrawiamy serdecznie.

Swietny specjalista. Nie uzaleznia od siebie, ani nie wyciaga kasy. Dymaniczny. Wzbudza zaufanie. Taktowny. Super podejscie do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Polecam! Godny zaufania!

Z Panem Remigiuszem znam się od ponad roku, uczestniczyłem w turnusach gdzie na zajęciach prowadzącym był właśnie Pan Remigiusz, jestem bardzo zadowolony z tych zajęć, poprowadził mnie jak sobie radzić z własnymi lękami oraz problemami. Pozdrawiam Jarek z Rzepina

Pozdrawiam
Jarek z Rzepina

Super lekarz!Bardzo mi pomógł.Polecam każdemu kto ma jakiś problem.Radzę nie czekać,aż nasze myśli nas obezwładnią.Życie jest piękne ,tylko potrzeba nam osoby, która nam to uświadomi.A ten facet znakomicie się do tego nadaje.

Kompetentny i rzeczowy. Bardzo pomógł mi i mojej rodzinie. Polecam innym szukającym pomocy.

Pan Paprocki ujął mnie tym, że potrafi słuchać.Nigdy nie robił notatek z naszych rozmów, a mimo to na następnym spotkaniu pamiętał o czym mówiliśmy.Wizyta miała trwać zwykle ok. godziny, ale na początku moich wizyt zwykle poświęcał mi tyle czasu ile trzeba, nie zerkał na zegarek nie dawał do zrozumienia, że już należy zakończyć spotkanie. Polecam, bo warto.