3,2
2,4
2,1

Byłam pierwszy raz u Pana doktora w przychodni w Gdyni i absolutnie nie mogę sie zgodzic z negatywnymi opiniami. W moim przypadku wizyta była przeprowadzona profesjonalnie bez żadnych podtekstów i nieuprzejmości w stosunku do mojej osoby. Pan dr poświęcił mi dużo czasu, dokładnie zbadał i wyjaśnił w czym rzecz, a muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o tzw.państwowe leczenie to jestem bardzo wyczulona na niestosowne, aroganckie zachowanie lekarzy. W przypadku tej wizyty było wszystko ok. Osobiscie polecam.

Generalnie jestem zadowolona. Co prawda chodzę dopiero od stycznia, ale po kilku wizytach, mogę powiedzieć, że dokładnie analizuje i choć jeszcze nie mogę potwierdzić rezultatem leczenia, ale sprawia wrażenie bardzo kompetentnego i doświadczonego, czego brakowało mi u młodych kobiet ginekolog. Faktycznie nie jest bardzo rozmowny, ale pogaduchy wolę urządzać z koleżankami, a lekarz powinien informować, zalecać i odpowiadać konkretnie na pytania,a to właśnie robi. Myślę, że nie można się źle nastawiać i ciężko wszystkim dogodzić.

Witam, Wczoraj po raz pierwszy byłam u Pana Doktora. Pomógł mi, potraktował w sposób bardzo delikatny i wytłumaczył wszystkie wątpliwości . Nie jest to może typ gaduły ale i porozmawiać o czymkolwiek się da. Ja czuję się bardzo zadowolona z wizyty i zastanawia mnie skąd tak skrajne opinie... ja po swojej wizycie mogłabym bez problemu polecić tego lekarza koleżankom. Myślę, że stara sie być jak najbardziej konkretny i nie mieszać w głowie pacjentce. Bardzo podobało mi się Jego podejście.

Witam,

Doktor wykazał się profesjonalizmem. Był uprzejmy i interesował się moja historią choroby. Zleca dodatkowe badania. Nie wiem czemu ma takie negatywne komentarze ale ja polecam go jak najbardziej :) po wizycie u dr wyszłam zadowolona. Życzę wszystkim Paniom wyrozumiałości i samych pozytywnych wizyt u tego ginekologa.

jestem w 23 tygodniu ciąży i wcześniej chodziłam do innego lekarza prywatnie , ponieważ miał urlop zapisałam się na wizytę w pzrychodni do tego lekarza .Nigdy więcej ! Zdecydowanie odradzam , szkoda , że wcześniej nie znalazłam tych opinii bo na pewno bym dziś tam nie szła , ale niesety mam nadzieję , że ktoś się nauczy na moim błedzie. Już nie chodzi czy ten lekarz jest miły czy nie , bo może to być subiektywne , ale jeżeli mam złe wyniki to chyba powinien coś doradzić , bo to ...

Już nie chodzi czy ten lekarz jest miły czy nie , bo może to być subiektywne , ale jeżeli mam złe wyniki to chyba powinien coś doradzić , bo to że wynyki są złe to mu sama musiałam powiedzieć !
mam nadzieję że już nigdy w życiu nie będę miała z nim do czynienia , a mój mąż w najbiższym czasie się do niego wybiera ...by porozmawiać jak kulturalnie traktuje się kobiety w ciąży

Do lekarza trafiłam w 6. miesiącu ciąży (poprzedni lekarz prowadzący zmienił miejsce pracy) i jedyne co mnie powstrzymało przed zmianą lekarza to wizyty i badania dla kobiet w ciąży w ramach NFZ - ale chyba nie warto... Po kilku wizytach wolę już wydawać pieniądze na innego ginekologa prywatnie. Lekarz na pytania pacjenta czy próbę dyskusji się oburza, niewiele mówi o obecnym stanie pacjenta, udowadnia swoją wyższość - w ogólnym kontakcie bardzo niemiły. A pod koniec ciąży nie daje zwolnienia i każe brać urlop. A to czas, który wiadomo, że chciałoby się spędzić z dzieckiem. Zarzuca naszemu Państwu "zbytnią opiekuńczość" - polityka prorodzinna po prostu kwitnie...

Zdecydowanie zgadzam sie z wiekszoscia opinii! Spoznienie pol godziny i nawet slowa "przepraszam"! Wielka łaska i pretensje, ze pacjentka chce skorzystac z Jego porady lekarskiej. Bylam raz i wiecej tam nie wroce! Humory jak perska ksiezniczka. Lekarz ma byc lekarzem, ktory ma rozumiec, ze pacjent nie przychodzi, bo jest zdrowy i sie nudzi tylko potrzebuje konkretnego i milego podejscia do swojego problemu, niezaleznie od tego, czy przyjmuje w ramach NFZ czy prywatnie. Jak Mu sie praca dla NFZ nie podoba - niekt Go do tej pracy nie zmusza. Nie polecam!

Byłam u niego pierwszy raz. Był bardzo miły, zrobił mi cytologie, jak to ujął: "w prezencie" (mam 20 lat a refundowana jest od 25). Dostałam również kalendarzyk, ogolnie wizyta bardzo miła a lekarz godny polecenia

Lekarza wybrałam 2lata temu, na początku moich wizyt było ok. konkretne pytania i odpowiedzi, jednak to się zmieniło gdy zaszłam w ciążę. Pierwsza wizyta była w 4 tygodniu ciąży - czego lekarz mi nie potwierdził, zażądał ode mnie testu ciążowego, na następną wizytę kazał przyjść za miesiąc, wtedy potwierdził ciążę. Niestety to co działo się na kolejnych wizytach przeszło moje najśmielsze oczekiwania, na zadane pytanie lekarz nie udzielił odpowiedzi, albo powiedział coś w sposób bezczelny,dający do zrozumienia, że mam się nie odzywać. Lekarz nie wystawia zwolnienia lekarskiego twierdząc, że nie ...

Lekarz nie wystawia zwolnienia lekarskiego twierdząc, że nie występuje patologia ciąży, a wcześniej miałam plamienie, a praca siedząca po 8godzin dziennie. Jednym słowem zawiodłam się na nim tym bardziej,że sprawiał wrażenie osoby, której można zaufać.
Dodam,że chodziłam do lekarza i prywatnie i w ramach NFZ.

Byłam jakiś czas temu u doktora. Szczerze mówiąc troszkę się zdziwiłam bo poszłam z polecenia koleżanki...Już pomijam to,że lekarz się spóźnił nawet nie przepraszając...Na moją wizytę czekałam 1,5 godziny...Sam z siebie nic nie powie. O wszystko musisz pytać,aż mi głupio było. Zaczęłam się zastanawiać kto w końcu jest lekarzem a kto pacjentem...Miałam wrażenie,że najlepiej to się w ogóle nie odzywać i nie zadawać pytań. Strata czasu.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdynia"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6
80-288 Gdańsk