lekarz Remigiusz Skrzypiec

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,2
2,4
2,1

Nieuprzejmy,gburowaty, z własnej inicjatywy nie wyjaśnia pacjentkom wątpliwości związanych z chorobą czy metodami leczenia. Notorycznie spóźnia się do pracy. Chociaż ma w gabinecie sprzęt do diagnostyki to ten sprzęt się marnuje bo pan doktor "nie ma czasu" zbadać pacjentki /ale chętnie to zrobi w gabinecie prywatnym i tam będzie miał na to czas.../ Bez dalszego komentarza.....

Notorycznie spóźnia się do pracy.

Pan "doktor" był arogancki, nieprzyjemny - nawet mnie nie zbadał. Wiecej do niego nie pojde i odradzam wszystkim. Jeszcze takiego "lekarza" nie spotkałam.

Wizyta w przychdni była krótka, pan doktor był raczej zaniecierpliwiony moimi pytaniami dotyczącymi moich szans na zajście w ciążę(mam 38 lat, jestem zdrowa), nie zlecił żadnych badań, na koniec stwierdził że "może Pani próbować, ale i tak grozi Pani in vitro".

Pan Remigiusz Skrzypiec zdecydowanie pomylił zawód! Chodziłam do tego "lekarza" przez około roku (kilka wizyt). Bardzo nieuprzejmy człowiek!!! Na początku myślałam, że może się do niego przekonam- niestety chociaż bardzo chciałam,okazało się to niemożliwe. Odpowiada na pytania lakonicznie lub wcale, traktuje pacjentkę jak przedmiot- ja tak się poczułam. Dlatego postanowiłam zmienić ginekologa.

Byłam u tego lekarza w przychodni z moją drugą ciążą, po wizycie u niego popłakałam się, był bardzo nieuprzejmy, potraktował mnie instrumentalnie. Już więcej nie pojawiłam się w jego gabinecie!

To najgorszy lekarz u jakiego byłam, pod każdym względem. Odradzam!

To najgorszy lekarz u jakiego byłam, pod każdym względem. Odradzam!

Bardzo kiepski lekarz i do tego musiałam czekać 40 minut na wizytę, chociaż nie było przedemną żadnej pacjentki. Niestety przerwa sniadaniowa nie wpłynęła na dobry nastrój pana doktora i był delikatnie mówiąc mało sympatyczny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdynia"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6
80-288 Gdańsk