lekarz Remigiusz Skrzypiec

2,7
2,6
2,4
2,1

Witam, Wczoraj po raz pierwszy byłam u Pana Doktora. Pomógł mi, potraktował w sposób bardzo delikatny i wytłumaczył wszystkie wątpliwości . Nie jest to może typ gaduły ale i porozmawiać o czymkolwiek się da. Ja czuję się bardzo zadowolona z wizyty i zastanawia mnie skąd tak skrajne opinie... ja po swojej wizycie mogłabym bez problemu polecić tego lekarza koleżankom. Myślę, że stara sie być jak najbardziej konkretny i nie mieszać w głowie pacjentce. Bardzo podobało mi się Jego podejście.

Witam,

Witam, wczoraj trafiłam do Pana ginegologa. Trafiłam tam tylko dlatego,że gdzie indziej na nfz już miejsc nie było. Jestem w ciąży. Lekarz nie zadał mi żadnych pytań, nie dostałąm też żadnych skierowań na badania. Poprostu wyszłam stamtąd bez niczego. Nikomu nie polecam tego lekarza. Dodam,że jestem świeżo po operacji tarczycy, powiedziałam o tym lekarzaowi, On jednak nawet nie spytał o szczegóły, wyniki hormonów. Porażka. Odradzam każdemu. Mogę dodać.że lekarz nie nalezy do osób miłych, nie lubi gdy Mu się zadaje pytania, unosi się wtedy i jest oburzony. Jeszcze raz odradzam.

Witam,

Lekarz nieuprzejmy, potrafi nakrzyczeć w gabinecie. Dodatkowo wmawia choroby, zanim badanie je potwierdzi. Naciąga także na wizyty prywatne.

jestem w 23 tygodniu ciąży i wcześniej chodziłam do innego lekarza prywatnie , ponieważ miał urlop zapisałam się na wizytę w pzrychodni do tego lekarza .Nigdy więcej ! Zdecydowanie odradzam , szkoda , że wcześniej nie znalazłam tych opinii bo na pewno bym dziś tam nie szła , ale niesety mam nadzieję , że ktoś się nauczy na moim błedzie. Już nie chodzi czy ten lekarz jest miły czy nie , bo może to być subiektywne , ale jeżeli mam złe wyniki to chyba powinien coś doradzić , bo to ...

Już nie chodzi czy ten lekarz jest miły czy nie , bo może to być subiektywne , ale jeżeli mam złe wyniki to chyba powinien coś doradzić , bo to że wynyki są złe to mu sama musiałam powiedzieć !
mam nadzieję że już nigdy w życiu nie będę miała z nim do czynienia , a mój mąż w najbiższym czasie się do niego wybiera ...by porozmawiać jak kulturalnie traktuje się kobiety w ciąży

Własnie wracam z wizyty od Pana doktora - nie polecam. Na pasek płacowy [ w pracy nikt nie przystawia do tego pieczątek i jest zawsze wszędzie akceptowany ]stwierdził że mnie nie przyjmie ponieważ co takiego to ja sama mogłam sobie wydrukować z komputera. Dobrze, że mam dodatkowe ubezpieczenie... Po pytaniu o ostatni okres i czy zrobiłam test termin porodu wyznaczył mi na 7.03. W pracy najlepiej było by gdybym poszła na zwolnienie - bezpieczniej dla mnie i dziecka, gdy o to zapytałam nakrzyczał na mnie że inspekcje pracy powinien nasłać bo to zakład pracy powinien mi miejsce do bezpiecznej pracy stworzyć, więc zapytałam o zaświadczenie o ciąży które przedłożę w pracy stwierdził,że wypisze dopiero po badaniu pHCG [ na żadne badanie nie dał skierowania ]. Pierwszy raz zostałam tak dziwnie potraktowana, gdy opowiedziałam o tym mamie była w szoku...

Witam, miałam tę nieprzyjemność być pacjentką owego pana/przez chwile prowadził moja ciążę/. Szczerze NIE POLECAM !!!!!!!. Zero podejścia do pacjenta, arogancki wręcz bezczelny do granic. Pod kątem prowadzenia ciąży...dramat, nawet nie będę tego opisywać. AI

Szczerze NIE POLECAM !!!!!!!.

AI

Zdecydowanie zgadzam sie z wiekszoscia opinii! Spoznienie pol godziny i nawet slowa "przepraszam"! Wielka łaska i pretensje, ze pacjentka chce skorzystac z Jego porady lekarskiej. Bylam raz i wiecej tam nie wroce! Humory jak perska ksiezniczka. Lekarz ma byc lekarzem, ktory ma rozumiec, ze pacjent nie przychodzi, bo jest zdrowy i sie nudzi tylko potrzebuje konkretnego i milego podejscia do swojego problemu, niezaleznie od tego, czy przyjmuje w ramach NFZ czy prywatnie. Jak Mu sie praca dla NFZ nie podoba - niekt Go do tej pracy nie zmusza. Nie polecam!

Pan "doktor" był arogancki, nieprzyjemny - nawet mnie nie zbadał. Wiecej do niego nie pojde i odradzam wszystkim. Jeszcze takiego "lekarza" nie spotkałam.

Byłam pierwszy raz u Pana doktora w przychodni w Gdyni i absolutnie nie mogę sie zgodzic z negatywnymi opiniami. W moim przypadku wizyta była przeprowadzona profesjonalnie bez żadnych podtekstów i nieuprzejmości w stosunku do mojej osoby. Pan dr poświęcił mi dużo czasu, dokładnie zbadał i wyjaśnił w czym rzecz, a muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o tzw.państwowe leczenie to jestem bardzo wyczulona na niestosowne, aroganckie zachowanie lekarzy. W przypadku tej wizyty było wszystko ok. Osobiscie polecam.

Beznadziejny lekarz, spóźniony ok godzinę. Pojechałam do niego w 10 tyg. ciąży z nadzieja że zobaczę maleństwo na USG, jednak okazało się, że w jego gabinecie nie ma USG, trzeba się umówic na wizytę w Gdańsku, telefonicznie pytałam się ale nie uzyskałam odpowiedzi ze USG w Rumi nie ma. Bardzo obskurny i niefachowy gabinet. Bardzo żałuję.