Remigiusz Wobalis

Chirurg ogólny

Człowiek nie nadający się ani na lekarza ani do jakiejkolwiek opieki zdrowotnej!!! Mój syn złamał rękę na sali zabaw (4 LATA) i wylądowaliśmy na sorze. Dzielnie czekaliśmy, po wejściu oczywiście z łaską i niechęcią od strony tego "lekarza" wysłał nas na zdjęcie. Po powrocie orzekł złamanie "trzeba nastawić" powiedział. Ok chciał "załatwić" to na dole nie wysyłając nas na oddział. Przez minute nastawiał rękę mojemu synowi na "żywca" dopiero po mojej ingerencji zastosował znieczulenie miejscowe co też było bardzo bolesne dla mojego syna. Jakoś wytrzymaliśmy bardziej mój syn i moje nerwy. "Ala lekarz" założył gips łupkowy, zrobiliśmy drugie zdjęcie z którego wynikało że wszystko jest ok, nawet poszedł się do kogoś pochwalić jak on to ładnie nastawił. Na szczęście dostaliśmy skierowanie na kontrole za tydzień do dr Zapotocznego lekarza z powołania. Po wizycie u doktora dostaliśmy skierowanie na oddział bo okazało się że jest gorzej niż było. Wszystko trzeba było połamać i nastawić od nowa. Nikomu nie polecam tego lekarza całkowity brak profesjonalizmu, kompetencji i CZŁOWIECZEŃSTWA. Za trał me jaką mój syn musiał przeżyć przez tego "ala lekarza" na pewno jak tylko będę mógł utrudnię lub też uniemożliwię mu bycie lekarzem, aby nikogo już nie skrzywdził, a na pewno żadnego DZIECKA!!!!!!!!!!!!!!!

Zero szacunku do drugiego człowieka. Absolutny brak profesjonalizmu, gburowate komentarze podczas diagnozy wobec cierpiącego pacjenta, niedbałe badanie. Dziwie się, że takie zachowanie jest tolerowane przez przełożonych... Jeśli ktoś szuka lekarza, to dla własnego dobra, radziłbym unikać pana Wobalisa.