lekarz Remiguisz Kubacki

Lekarz orzecznik ZUS

2,9
2,7

Przewodniczący składu orzekającego , niekompetentny lekarz, każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, zastanawiają mnie skąd pozytywne komentarze.

Bardzo życzliwy, ludzki i kompetentny lekarz. Zostałam bardzo dobrze potraktowana, za co serdecznie dziękuję.

Byłem u doktora na komisji jak dla mnie to ok nie wiem z kad takie komentarze pisać każdy może Aby wszyscy byli tacy ok

Lekarz ktory nie jest specjalista od chorob kregoslupa.leczy za kase prywatnie.boze co za lekarzy ten zus zatrudnia.zero wyksztalcenia w danej dziedzinie medycyny.

Beznadziejny lekarz orzecznik w Zusie. Bronić się przed takimi tylko!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak kompetencji i wczucia się w sytuację pacjenta.

Brak kompetencji i wczucia się w sytuację pacjenta.

Typowy lekarz orzecznik zusu... Antypatyczny i niemiły... Żal że pijaki dostają świadczenia a ten co potrzebuje nie...

Byłam bardzo miło zaskoczona Panem Doktorem i jego podejściem do mnie.Bardzo miły i serdeczny lekarz.Oby więcej takich było.Życzę mu dużo zdrowia i sukcesów. Polecam

... zawód lekarz medycyny, zainteresowania specjalizacjia: DERMATOLOGII i ALERGOLOGII GASTROENTEROLOGII i CHORÓB WEWNĘTRZNYCH CHORÓB WEWNĘTRZNYCH CHORÓB WEWNĘTRZNYCH i DIABETOLOGII CHORÓB ZAKAŹNYCH, HEPATOLOGII i TRANSPLANTACJI WĄTROBY OTOLARYNGOLOGII DLA DOROSŁYCH i DZIECI REUMATOLOGII, REHABILITACJI, REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ NEUROLOGII, ANESTEZJOLOGII, INTENSYWNEJ TERAPII i ZATRUĆ KARDIOLOGII, KARDIOLOGII INWAZYJNEJ i CHORÓB WEWN, INTENSYWNEGO NADZORU KARDIOLOGICZNEGO CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII NACZYNIOWEJ i TRANSPLANTACYJNEJ NEFROLOGII I TRANSPLANTACJI NEREK, ENDOKRYNOLOGII i CHORÓB WEWNĘTRZNYCH OKULISTYKI NEUROCHIRURGII I NEUROTRAUMATOLOGII

... zawód lekarz medycyny, zainteresowania specjalizacjia:
DERMATOLOGII i ALERGOLOGII
NEFROLOGII I TRANSPLANTACJI NEREK,
ENDOKRYNOLOGII i CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
OKULISTYKI
NEUROCHIRURGII I NEUROTRAUMATOLOGII

typowy urzędnik zus nie ma nic wspólnego z lekarzem .musi zus mu dobrze płacić że argumenty medyczne nie bierze pod uwagę.

Panie doktorze czy moze Pan sam sobie śmiało odpowoedzieć, ze ma Pan czyste sumienie, że nie skrzywdził Pan nikogo swoim orzeczeniem. Każdego dnia, kiedy płaczę z bólu wspomnam Pana i proszę Boga, zeby nie doświadczał Pana tym samym, ale żeby zesłał na Pana swoje łaski i uczynił z Pana sprawiedliwego i wrazliwego człowieka. Znałam ludzi, którzy zostali pozbawieni prawa do renty, bądż dalszego leczenia i w krótkim czasie zmarli a przeciez po komisji zostali cudownie uzdrowieni.