lekarz Remiguisz Kubacki

Lekarz orzecznik ZUS

3,4
3,3

Byłam bardzo miło zaskoczona Panem Doktorem i jego podejściem do mnie.Bardzo miły i serdeczny lekarz.Oby więcej takich było.Życzę mu dużo zdrowia i sukcesów. Polecam

... zawód lekarz medycyny, zainteresowania specjalizacjia: DERMATOLOGII i ALERGOLOGII GASTROENTEROLOGII i CHORÓB WEWNĘTRZNYCH CHORÓB WEWNĘTRZNYCH CHORÓB WEWNĘTRZNYCH i DIABETOLOGII CHORÓB ZAKAŹNYCH, HEPATOLOGII i TRANSPLANTACJI WĄTROBY OTOLARYNGOLOGII DLA DOROSŁYCH i DZIECI REUMATOLOGII, REHABILITACJI, REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ NEUROLOGII, ANESTEZJOLOGII, INTENSYWNEJ TERAPII i ZATRUĆ KARDIOLOGII, KARDIOLOGII INWAZYJNEJ i CHORÓB WEWN, INTENSYWNEGO NADZORU KARDIOLOGICZNEGO CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII NACZYNIOWEJ i TRANSPLANTACYJNEJ NEFROLOGII I TRANSPLANTACJI NEREK, ENDOKRYNOLOGII i CHORÓB WEWNĘTRZNYCH OKULISTYKI NEUROCHIRURGII I NEUROTRAUMATOLOGII

... zawód lekarz medycyny, zainteresowania specjalizacjia:
DERMATOLOGII i ALERGOLOGII
NEFROLOGII I TRANSPLANTACJI NEREK,
ENDOKRYNOLOGII i CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
OKULISTYKI
NEUROCHIRURGII I NEUROTRAUMATOLOGII

Pana dr. poznałam jako osoba starająca się o świadczenie rentowe. Był orzecznikiem w mojej sprawie. Byłam zaskoczona (pozytywnie oczywiście) otwartością, wiedzą i życzliwością . Tak nie wielu jest teraz życzliwych ludzi.:( Dziękuję Panie doktorze za słowa otuchy i życzę wszystkiego najlepszego.!!!

Panie doktorze czy moze Pan sam sobie śmiało odpowoedzieć, ze ma Pan czyste sumienie, że nie skrzywdził Pan nikogo swoim orzeczeniem. Każdego dnia, kiedy płaczę z bólu wspomnam Pana i proszę Boga, zeby nie doświadczał Pana tym samym, ale żeby zesłał na Pana swoje łaski i uczynił z Pana sprawiedliwego i wrazliwego człowieka. Znałam ludzi, którzy zostali pozbawieni prawa do renty, bądż dalszego leczenia i w krótkim czasie zmarli a przeciez po komisji zostali cudownie uzdrowieni.

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz.Sluchajac opinii o niemilych lekarzach orzecznikach,ten jest ich przeciwienstwem.Konkretny i rzeczowy,a przy tym normalnie zachowujacy czlowiek.

bardzo dobry orzecznik zus,kompetentny,sprawiedliwy.nie mialam zadnych zastrzezen co do opini

typowy urzędnik zus nie ma nic wspólnego z lekarzem .musi zus mu dobrze płacić że argumenty medyczne nie bierze pod uwagę.