lekarz Renat Wysocka-Znojkiewicz

Reumatolog

Byłam już kilkukrotnie na wizycie u Pani Doktor, jestem bardzo zadowolona, za każdym razem wszystko mi wytłumaczyła jasno i zrozumiale, jest uprzejmą osobą, często nawet sobie żartujemy. Pani Doktor prowadzi mnie pod kierunkiem RZS. Mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu, kto potrzebuje wizyty u reumatologa.

Miałam do czynienia z ta panią w szpitalu i niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego.Jak dla mnie wyniosła ,arogancka i umie tylko nastraszyć pacjenta.Bardzo dziwia mnie te pozytywne opinie i zastanawiam sie kto je wystawił żeby ocenić trzeba być w szpitalu pod opieką tej pani.

Bardzo miła ,uprzejma dobry diagnosta.Pomogła mi w leczeniu RZS jestem pod stała kontrolą.

Bardzo kompetentna lekarka, uprzejma, zawsze znajdzie czas dla pacjenta

Bardzo kompetentna lekarka, uprzejma, zawsze znajdzie czas dla pacjenta