Renata Alechnowicz

Położna

Wspaniała, profesjonalna, kompetentna, cudowna, czuła. To tylko kilka określeń, które pojawiają się w mojej głowie. Pani Renacie będę wdzięczna do końca życia. Polecam z całego serca!!!

Polecam z całego serca!!!

Z Panią Renatą rodziłam w połowie czerwca 2017. To były najlepsza decyzja i inwestycja jaką podjęliśmy z mężem w czasie ciąży. Bez Pani Renaty poród zapewne nie byłby tak pozytywnym przeżyciem. Pomimo bólu wspominam ten dzień jako najszczęśliwsze wydarzenie. Pani Renata zadbała o ochronę krocza, wykazała się zrozumieniem, ciepłem ale też zdecydowaniem i nie pozwalała mi się za bardzo rozczulać. Rodziłam bez znieczulenia a dzięki zastosowanym przez położną technikom (piłka, wanna, drabinki) poród trwał 6 godzin. Zadbała o to bym zjadła po porodzie a na drugi dzień odwiedziła nas i udzieliła cennych rad. Bardzo polecam Panią Renatę i jej metody przygotowawcze przed porodem-na pewno usprawniają całą akcję.

Wspaniała polozna, cały czas była przy mnie i spokojnie tłumaczyła co mam robić i urodziłam w ciągu 2 godzin bez komplikacji. Po porodzie zrobila kanapki, herbatę i zajęła sie dzidziusiem. Polecam tą położną!!

Witam, rodziłam z Panią Renatą i szczerze polecam zwłaszcza kobietom które się denerwują.Pani Renata jest ostoją spokoju.Dzięki jej opanowaniu można przeżyć najgorsze chwile związane z bólem porodowym.Dla mnie było to bardzo ważne, aby nie wprowadzać nerwowej atmosfery.Koszt 1600 zł(100 zł konsultacja +1500 zł opieka okołoporodowa).

Szczerze polecam Panią Renatę Alechnowicz ze Szpitala Św. Zofii przy Żelaznej w Warszawie. Rodziliśmy z nią naszą córeczkę w sierpniu 2010. To bardzo opanowana, ciepła kobitka. Rewelacyjnie dobierała mi pozycje do porodu i mobilizowała do parcia. Nie zwlekała ze znieczuleniem. Zaangażowała mojego męża do pomocy. Nie zasiała paniki kiedy po podaniu znieczulenia spadło tętno maleństwa i bardzo szybko wyprowadziła je na prostą. No i najważniejsze, że ochroniła krocze a delikatne pęknięcia zaszyła tak, że nie ma po nich śladu. Kolejne dziecko mamy zamiar przywitać na Świecie również z Panią Renatą.

Pani Renatka jest najlepszą położną jaką można sobie wyobrazić. Kompetentna, rzeczowa, czułam się przy niej bezpieczna. Pomagała mi na wszelkie możliwe sposoby. Pani Renatko serdecznie dziękujemy Judit, Szabolcs, Fédra BARDZO POLECAM

Pani Renatka jest najlepszą położną jaką można sobie wyobrazić! Rodziła z nami w lipcu, pomagała jak tylko mogła, mówiła dokładnie co robić, czułam się w jej obecności bezpiecznie, i jak tylko na chwilkę musiała wyjść prosiłam żeby wróciła jak najszybciej:-) Miła, serdeczna i kompetentna. Nawet kilka dni po porodzie zadzwoniła i spytała jak się czujemy. Po prostu rewelacyjna. Polecam wszystkim,! Ja na pewno przy następnej ciąży skorzystam z usług Renatki. Pani Renatko serdecznie pozdrawiamy Edyta, Marcin i mały Aleksander:-)

Jako ojciec czułem się komfortowo przy p. renacie w czasie porodu. Mimo, że było wcześnie rano, to była miła, uprzejma i interesowała się nami. Moja dziewczyna twierdzi, że mogłaby być bardziej delikatna, szczególnie przy zszywaniu. Rozumiem jednak, że była zmęczona i odbierała już "milionowy" poród. Jako ojciec dziękuję. Przecinając pępowinę mojego dziecka wprowadziłem go w ten cudowny świat :-) Robiłem to po raz 1-wszy. Teraz uczę się by tatą, takim, jakiego potrzebuje mój syn. Mamy już drugiego syna urodzonego w tym szpitalu. Znów Renata się pojawiła i było miło. Zapytała, ...

Rozumiem jednak, że była zmęczona i odbierała już "milionowy" poród.
Mamy już drugiego syna urodzonego w tym szpitalu. Znów Renata się pojawiła i było miło. Zapytała, zainteresowała się mimo, że to nie jej "broszka".
Tylko szatniarz mógłby być bardziej uprzejmy..

Życzę każdej rodzącej dziewczynie, aby miała tak rewelacyjną opiekę, jaką miałam podczas porodu 4 września br. Pani Renata to wspaniała i ciepła osoba. Pomagała mi na wszelkie możliwe sposoby. Prowadziła mnie przez cały poród "za rękę" :) Kompetentna, rzeczowa, czułam się przy niej bezpieczna i miałam pewność, że zajmie się mną tak, jakbym była najważniejszym gościem w tym dniu, w szpitalu. Co prawda mój poród zakończył się cesarką, ale pani Renata towarzyszyła mi również podczas zabiegu. Odwiedzała nas później w każdej wolnej chwili, dopytywała o stan zdrowia, pocieszała, doradzała... Gdyby ...

Gdyby było więcej takich osób jak pani Renata, świat byłby ładniejszy :)

Położna z klasą! Jeśli boisz się porodu to z Renatą na pewno poradzisz sobie bez problemu. Wyjaśni, pomoże, zainteresuje się. Tak dobrej położnej to ze świecą szukać. Bardzo, bardzo polecam!