Bardzo fajna,mila ,uprzejma Pani doktor leczyla moje 2 corki w wieku 6 i 10 lat dziewczynki mimo choroby bardzo lubily chodzic do Pani doktor.Wszystko bylo super wytlumaczone co i jak dolega dzieciom i jak leczyc.super podejscie do dzieci☺Bardzo szkoda ze juz nie mozemy sie u Pani doktor leczyc bo odeszla z przychodni naprawde byl to super lekarz moge polecic ja z czystym sumieniem kazdemu z rodzicow jesli chca miec fachowa a przy tym zyczliwa pomoc.

Pani dr Renata Bąk dzięki fachowości i odpowiedniemu leczeniu "wyprowadziła" mojego synka z choroby. Wcześniej syn 2 razy w miesiącu dostawał antybiotyk w związku z chorobami dróg oddechowych, kilkakrotnie na skutek powikłań kierowany był do szpitala. Od ok. 3 lat, tj. od czasu kiedy synem zajęła się Pani dr Bąk, nie ma on nawet kataru. To wspaniały specjalista. Polecam wszystkim.

Super lekarz z idealnym podejściem do małego pacjenta. Moje dziecko uwielbia swoją pania doktor:-)

Pani doktor Renata Bąk jest bardzo dobrym lekarzem i żałuje, że nie mogę leczyć dalej u niej dzieci. Powód mam prosty-wyprowadzamy się 500 km od Warszawy. Pani doktor jest godna polecenia nwet w ciemno. Sylwia Wdowińska

Sylwia Wdowińska

mam synka 4 .5 letniego od poczatku mamy ta lekarz jest bardzo mila uczciwa i zawsze nam pomaga wyleczyc chorobe polecam ja kazdemu rodzicowi :)

Co tu dużo pisać? Właściwy człowiek na właściwym miejscu :) Serdecznie pozdrawiam Panią doktor :)

Konkretna i bardzo uprzejma,zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam

Konkretna i bardzo uprzejma,zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy.
Najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam

WSPANIAŁA LEKARZ KAZDEJ MATCE ZYCZE TAKIEGO LEKARZA DLA SWOJEGO DZIECKA.BARDZO DOKŁADNA I UPRZEJMA.KAZDEMU DZIECKU POSWIECA BARDZO DUŻO CZASU.W BREW OGÓLNEJ OPINII O LEKARZACH PEDRIATRACH JEST NAPRAWDE BARDZO DOBRA.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!

Nie będę powtarzać tego co napisano wcześniej, bo oczywiście wszystko się zgadza. Myślę, że najlepszą rekomendacją są moje dzieci. UWIELBIAJĄ do Pani doktor chodzić, zero stresu sama przyjemność.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101