dr Renata Bobińska-Tyburskadr Renata Bobińska-Tyburska - zdjęcie profilowe

dr Renata Bobińska-Tyburska

Psychiatra

Specjalista z zakresu psychiatrii, Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Ordynator Dziennego Oddziału Psychiatrycznego III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

Specjalizuje się w: zaburzeniach depresyjnych, zaburzeniach nastroju, chorobach afektywnych dwubiegunowych (CHAD, depresji) , zaburzeniach lękowych, zaburzeniach snu, nerwicy, psychozie, zaburzeniach psychotycznych, schizofrenii, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetami...

Super lekarz , super kobieta , super babka, od pierwszej wizyty wie jaki jest problem i potrafi pomóc.

Od lat borykalam sie z problemami zwiazanymi z zaburzeniami odzywiania. Walke rozpoczelam sama, jednak dopiero z pomoca pani Renaty udalo mi sie o problemach po prostu zapomniec i zyc normalnie. W dobie chorob cywilizacyjnych tacy specjalisci sa po prostu niezbedni, jednak przekonalam sie, ze nie kazdy lekarz potrafi podejsc do tego typu problemow powaznie i z odpowiednim zaangazowaniem. Serdecznie polecam.

Nie widzę żadnych negatywów. Pani dr Renata Bobińska to superfachowiec w pełnym znaczeniu tego słowa :) Osobiście chodzę do pani dr do Wellmedu, nie wiedziałam, że przyjmuje jeszcze gdzie indziej. Jak najbardziej polecam wszystkim, którzy borykają się z dużymi problemami. Ogromne wsparcie! Poza tym miło, przytulnie i najważniejsze... z moim zdrówkiem coraz lepiej :)

Jak napisała poprzednia osoba, ja też chodzę do pani doktor do Wellmedu i jestem równie zadowolona. Dr Bobińska-Tryburska posiada dużą wiedzę i potrafi zrozumieć drugiego człowieka i mu doradzić "z głową". Naprawdę dużo mi dały/dają te wizyty. Jak najwięcej takich ludzi. Serdecznie polecam.

Po wielu wizytach u lekarzy psychiatrów, trafiłam wkońcu na wspaniałą Panią Doktor Renatę. Przemiła, uśmiechnięta , spokojna., potrafi rozmawiać z pacjentem. Prawdziwy fachowiec i wspaniały człowiek. Oby takich lekarzy było więcej!!!!. Gorąco polecam Panią Doktor. :)))

Pani Doktor Renata Bobińska spokojna , zroównowazona, pomocna, umiejaca słuchać i wysłuchać. Byłam pierwszy raz u lekarza psychiatryi tego własnie oczekiwałam po tej wizycie. Na ocenę trafnosci leczenia jeszcze czas, ale jestem dobrej myśli

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis