dr Renata Bobińska-Tyburskadr Renata Bobińska-Tyburska - zdjęcie profilowe

dr Renata Bobińska-Tyburska

Psychiatra

Specjalista z zakresu psychiatrii, Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Ordynator Dziennego Oddziału Psychiatrycznego III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

Specjalizuje się w: zaburzeniach depresyjnych, zaburzeniach nastroju, chorobach afektywnych dwubiegunowych (CHAD, depresji) , zaburzeniach lękowych, zaburzeniach snu, nerwicy, psychozie, zaburzeniach psychotycznych, schizofrenii, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych), zaburzeniach pamięci, zaburzeniach zachowania, zaburzeniach psychicznych w wieku podeszłym, zaburzeniach odżywiania (anoreksja, bulimia i inne), zaburzeniach osobowości.

Pani Doktor - to przede wszystkim cudowna osoba. Pomogła całej naszej trójce. Jest pełna ciepła i zrozumienia! Jej twarz emanuje łagodnością i dobrem. To jedna z najwspanialszych osób, jakie w życiu poznaliśmy. Polecamy Tę wspaniałą kobietę wszystkim ze złamanym duchem. Posklejała nas do kupy. Kochamy Panią! Asia, Kajka i Przemek

Kochamy Panią!
Asia, Kajka i Przemek

Super lekarz , super kobieta , super babka, od pierwszej wizyty wie jaki jest problem i potrafi pomóc.

Jak napisała poprzednia osoba, ja też chodzę do pani doktor do Wellmedu i jestem równie zadowolona. Dr Bobińska-Tryburska posiada dużą wiedzę i potrafi zrozumieć drugiego człowieka i mu doradzić "z głową". Naprawdę dużo mi dały/dają te wizyty. Jak najwięcej takich ludzi. Serdecznie polecam.

Nie widzę żadnych negatywów. Pani dr Renata Bobińska to superfachowiec w pełnym znaczeniu tego słowa :) Osobiście chodzę do pani dr do Wellmedu, nie wiedziałam, że przyjmuje jeszcze gdzie indziej. Jak najbardziej polecam wszystkim, którzy borykają się z dużymi problemami. Ogromne wsparcie! Poza tym miło, przytulnie i najważniejsze... z moim zdrówkiem coraz lepiej :)

Po wielu wizytach u lekarzy psychiatrów, trafiłam wkońcu na wspaniałą Panią Doktor Renatę. Przemiła, uśmiechnięta , spokojna., potrafi rozmawiać z pacjentem. Prawdziwy fachowiec i wspaniały człowiek. Oby takich lekarzy było więcej!!!!. Gorąco polecam Panią Doktor. :)))

Pani Doktor Renata Bobińska spokojna , zroównowazona, pomocna, umiejaca słuchać i wysłuchać. Byłam pierwszy raz u lekarza psychiatryi tego własnie oczekiwałam po tej wizycie. Na ocenę trafnosci leczenia jeszcze czas, ale jestem dobrej myśli

Od lat borykalam sie z problemami zwiazanymi z zaburzeniami odzywiania. Walke rozpoczelam sama, jednak dopiero z pomoca pani Renaty udalo mi sie o problemach po prostu zapomniec i zyc normalnie. W dobie chorob cywilizacyjnych tacy specjalisci sa po prostu niezbedni, jednak przekonalam sie, ze nie kazdy lekarz potrafi podejsc do tego typu problemow powaznie i z odpowiednim zaangazowaniem. Serdecznie polecam.