mgr Renata Buczyńska

Psycholog

Z całego serca polecam pomoc Pani Renaty Buczyńskiej.Natrafiłam na Panią Renatę kierując się opiniami wielu zadowolonych znajomych, którzy wcześniej korzystali z pomocy Pani Psycholog.Nie zawiodłam się.To dzięki Jej bardzo gruntownej wiedzy i empatii mogłam poradzić sobie ze swoimi problemami.Jeśli szukają Państwo psychologa, który jest oddany swojej pracy, poświęca dużo czasu pacjentowi, nakłania go do refleksji i pracy nad sobą, empatycznego profesjonalisty o wysokiej kulturze osobistej to zdecydowani polecam Panią Renatę.W czasie terapii czułam się uważnie wysłuchana i zrozumiana.Dziękuję za wsparcie i poświęcony czas.

Brak aktualnej wiedzy na temat niektórych problemów psychicznych, czas wizyt często skrócony (zwykle się czeka, aż poprzedni klient zakończy spotkanie, co jest zrozumiałe, jednakże kończenie wizyty przed czasem to zwyczajny brak zaangażowania ze strony psycholog), nie potrafiła postawić trafnej diagnozy, musiałam szukać innego psychologa by takową dostać.

w porządku lekarz, czuje sie lepiej i jestem pewna siebie :).

w porządku lekarz, czuje sie lepiej i jestem pewna siebie :).

Osoba kompetentna,rzetelna, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Osoba kompetentna,rzetelna, poświęca dużo czasu pacjentowi.