lekarz Renata Budzicz

Wenerolog, Dermatolog

Jedno wielkie nieporozumienie ! Mimo rzekomego 20-letniego stażu w dermatologii. Pani doktor nie jest w stanie dopasować odpowiedniej kuracji pod problem pacjenta. Kuracja nie przynosić żadnych korzyści a nawet prowadzi do poparzeń trądzikowych (jak to było w moim przypadku). Jeżeli chodzi o poświęcony czas na wizytę, jest to ok. 5 minut za jedyne 200 zł z czego pacjent może usłyszeć same obelgi na swój temat, oraz zalecenie najlepiej do nie mycia twarzy, ponieważ dla cery trądzikowej ,, okazuje się to najlepszą opcją” :)) ODRADZAM i zastrzegam PRZED ROZCZAROWANIEM, chyba że ...

Jedno wielkie nieporozumienie !

ODRADZAM i zastrzegam PRZED ROZCZAROWANIEM, chyba że chcą Państwo wyrzucić pieniądze w błoto to śmiało, nie ma problemu Pani Doktor zagwarantuje to w jedyne 5 minut!

Profesjonalne podejście i co najważniejsze trafna diagnoza i szybki powrót do zdrowia. Obecnie tylko 2 dni przyjęć, ale warto się postarać i zadbać o termin.

Z całką przykrością, ale opinia bardzo negatywna. Co prawda Pani Doktor jest miłą osobą, jednak nie wysłuchała mnie uważnie, a na zmiany skórne jedynie "rzuciła okiem", po czym stwierdziła, że wie, co mi jest (szkoda tylko, że nie chciała się ze mną podzielić tą wiedzą...) i wypisała receptę (dodam, że koszt leków to ok. 200zł). Oczywiście leki okazały się nieskuteczne, a dodatkowo pogorszyły sprawę. Dopiero inny dermatolog pomógł mi uporać się z problemem. Stanowczo odradzam Panią Budzicz jako dermatologa.

Z całką przykrością, ale opinia bardzo negatywna.
Stanowczo odradzam Panią Budzicz jako dermatologa.

Pani dr Renata Budzicz mimo, że jest to miła osoba niestety NIEKOMPETENTNA. Może i zna się na medycynie estetycznej (tego akurat nie wiem) lecz jako dermatolog bardzo mnie rozczarowała. Nie potrafiła zdjagnozować prostej cysty. Za wszelką cenę chciała wmówić pacjentowi, że przypadłość ta jest wynikiem uczulenia na lekarstwa (pomimo braku zażywania lekarstw) Wizyta trwała około 10 minut. Lekarka nie umiała nawiązać odpowiednich relacji z pacjentem, gdyż nie słuchała w trakcie rozmowy i można było wywnioskować, że w ogóle nie przejmuje się problemem. NIE POLECAM!

Kilka tygodni temu usuwalem zmiany naskorkowe z twarzy laserowo. Ogolnie jestem zadowolony z efektow, nawet szybko to trwalo z tym zabiegiem, troche bolalo ale jak sie zagoilo to nie ma sladu. najwazniejsze ze wszystko na twarzy OK.

Super lekarka! Taka miła, uśmiechnięta, chyba z pól godziny spędziłam podczas ostatnij wizyty, bardoz szczegolowo wypytywala o moje dolegliwosci, widac, ze naprawde interesuje sie pacjentem. Doradzila mi jak dbac o skore (mam AZS), dostalam kilka darmowych masci i kremow, i recepte na masc robiona w aptece. Do tej pory wiekszosc problemow ze skora sie unormowalo, i jestem szczesliwa! :D Wiecej takich fajnych lekarzy :D

Jestem zdania, że dr Budzicz jest bardzo dobrym lekarzem. Chociaż leczenie nie trwało specjalnie krótko, to przynajmniej mam pewność, że jestem wyleczony, bo już od bardzo dawna nie muszę zasłaniać skóry. jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie. Ja polecam.

Jaka jest najlepsza metoda na wypadające włosy wg Pani Doktor ? Poczekać aż wszystkie wypadną i zrobić przeszczep.

Usuwałam u pani doktor bliznę i znamię - z rezultatów byłam (jestem) nadal bardzo zadowolona. Blizna prawie całkiem zniknęła, no a po znamieniu pozostał tylko maleńki śladzik, prawie niewidoczny. Dla mnie efekty na plus.

Bardzo fajna lekarka, taka miła i na luzie. Leczyłam u niej trądzik, troszkę to trwało, ale najwazniejsze, że są efekty. Z buzi zeszło prawie wszystko, wreszcie wygladam normalnie, bo bylo niefajnie. Mam nadzieje, ze tak zostanie.