lekarz Renata Budzicz

3,4
3,4
3,5
3,5

Super lekarka! Taka miła, uśmiechnięta, chyba z pól godziny spędziłam podczas ostatnij wizyty, bardoz szczegolowo wypytywala o moje dolegliwosci, widac, ze naprawde interesuje sie pacjentem. Doradzila mi jak dbac o skore (mam AZS), dostalam kilka darmowych masci i kremow, i recepte na masc robiona w aptece. Do tej pory wiekszosc problemow ze skora sie unormowalo, i jestem szczesliwa! :D Wiecej takich fajnych lekarzy :D

Ja tam nie mam zastrzeżeń do pani doktor. Jak dla mnie była miła i sympatyczna. Poradziła sobie z moim przebarwieniem na twarzy - a miałam je 2 lata i nic nie pomagało. Zapisała mi maść i krem - może ze 2 miesiące stosowałam i nie mam przebarwienia - bardzo się cieszę. Nie żałuję kasy wydanej na wizytę, bo make-upy i inne paćki jakie kupowałam, żeby zatuszować przebarwienie kosztowały mnie duuuuuuużo więcej.

Z całką przykrością, ale opinia bardzo negatywna. Co prawda Pani Doktor jest miłą osobą, jednak nie wysłuchała mnie uważnie, a na zmiany skórne jedynie "rzuciła okiem", po czym stwierdziła, że wie, co mi jest (szkoda tylko, że nie chciała się ze mną podzielić tą wiedzą...) i wypisała receptę (dodam, że koszt leków to ok. 200zł). Oczywiście leki okazały się nieskuteczne, a dodatkowo pogorszyły sprawę. Dopiero inny dermatolog pomógł mi uporać się z problemem. Stanowczo odradzam Panią Budzicz jako dermatologa.

Z całką przykrością, ale opinia bardzo negatywna.
Stanowczo odradzam Panią Budzicz jako dermatologa.

Jestem zdania, że dr Budzicz jest bardzo dobrym lekarzem. Chociaż leczenie nie trwało specjalnie krótko, to przynajmniej mam pewność, że jestem wyleczony, bo już od bardzo dawna nie muszę zasłaniać skóry. jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie. Ja polecam.

Kilka tygodni temu usuwalem zmiany naskorkowe z twarzy laserowo. Ogolnie jestem zadowolony z efektow, nawet szybko to trwalo z tym zabiegiem, troche bolalo ale jak sie zagoilo to nie ma sladu. najwazniejsze ze wszystko na twarzy OK.

Pani dr Renata Budzicz mimo, że jest to miła osoba niestety NIEKOMPETENTNA. Może i zna się na medycynie estetycznej (tego akurat nie wiem) lecz jako dermatolog bardzo mnie rozczarowała. Nie potrafiła zdjagnozować prostej cysty. Za wszelką cenę chciała wmówić pacjentowi, że przypadłość ta jest wynikiem uczulenia na lekarstwa (pomimo braku zażywania lekarstw) Wizyta trwała około 10 minut. Lekarka nie umiała nawiązać odpowiednich relacji z pacjentem, gdyż nie słuchała w trakcie rozmowy i można było wywnioskować, że w ogóle nie przejmuje się problemem. NIE POLECAM!

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do pani doktor Budzicz. Wzbudziła moje zaufanie, bo: po pierwsze: przeprowadziła szczegółowy wywiad lekarski ze mną, po drugie: odradziła mi zabieg, który co prawda chciałam, ale dowiedziałam się, że efekt mógłby przy tym, co biorę, być nieciekawy, natomiast zaproponowała mi inny. I faktycznie - wszystko było w porządku, efekt - rewelacja! Czułam się jakbym odmłodniała - teraz co kilka miesięcy przychodzę na zabieg i je OK, a ja jestem zadowolona :)

Usuwałam u pani doktor bliznę i znamię - z rezultatów byłam (jestem) nadal bardzo zadowolona. Blizna prawie całkiem zniknęła, no a po znamieniu pozostał tylko maleńki śladzik, prawie niewidoczny. Dla mnie efekty na plus.

Bardzo fajna lekarka, taka miła i na luzie. Leczyłam u niej trądzik, troszkę to trwało, ale najwazniejsze, że są efekty. Z buzi zeszło prawie wszystko, wreszcie wygladam normalnie, bo bylo niefajnie. Mam nadzieje, ze tak zostanie.

Naprawdę dobra lekarka. Może i jest zasadnicza, ale wiedzę ma wielką. Jako jedyna w końcu dobrze mnie zdiagnozowała. Leczenie u niej było skuteczne, w przeciwieństwie do innych dermatologów, któzy nawet nie starali się dokładnie dowiedzieć co mi jest, tylko rzucali na mnie okiem i przepisywali milion leków, które nie skutkowały. A teraz wreszcie moja twarz wygląda normalnie.