lekarz Renata Budzicz

Wenerolog, Dermatolog

Ja tam nie mam zastrzeżeń do pani doktor. Jak dla mnie była miła i sympatyczna. Poradziła sobie z moim przebarwieniem na twarzy - a miałam je 2 lata i nic nie pomagało. Zapisała mi maść i krem - może ze 2 miesiące stosowałam i nie mam przebarwienia - bardzo się cieszę. Nie żałuję kasy wydanej na wizytę, bo make-upy i inne paćki jakie kupowałam, żeby zatuszować przebarwienie kosztowały mnie duuuuuuużo więcej.

PANI DR.BUDZICZ JEST ABSOLUTNIE DOSKONAŁYM LEKARZEM I FACHOWCEM W SWOJEJ DZIEDZINIE, POLECAM KAŻDEMU KTO MA JAKIEKOLWIEK PROBLEMY......., BARBARA PAROLE

Poszłam do dr Budzicz z uczuleniem (nie wiadomo na co). Wizyta trwała az 2 minuty ! i kosztowała mnie 100zł !! Lekarka nawet nie ogladła mojej wysypki, zapisała leki (które nic nie pomogły) i pożegnała mnie, wołając nastepnego pacjenta ! Nigdy wiecej !!!

Witam, Ostrzegam osoby chętne do wizyty u tej Pani DOKTOR. W moim przypadku chodziło głównie o pieniądze, nie pomogła mi Pani doktor, nie poradziła dobrze a jak chciałam leki na mój trądzik to stwierdziła, że to na następnej wizycie, bo teraz chodzi o włosy. A co ma piernik do wiatraka? Proste liczy się kasa, każda wizyta i tysiączki lecą. NIE POLECAM, jak ktoś nie wierzy to się przekona jak tam pójdzie.POWODZENIA.

Witam,

Pani dr owszem jest bardzo dobrym fachowcem... w dziedzinie estetyki! jesli chodzi o pozostale rzeczy to tatalna olewka i brak zrozumienia!-" przeciez wszyscy maja pryszcze i wypadaja im wlosy.. to takie normalne! " takie odnioslam wrazenie po wizycie u pani dr ! malo tego..zostalam potraktowana bardzo niesympatycznie , co sprawilo ze nie polece nikomu tego gabinetu! idac do specjalisty oczekuje sie wyrozumialosci i pomocy a nie krytyki ze strony lekarza

jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiekszenia ust - jaki wykonala mi pai doktor. bardzo mila i konkretna, na pewno pojde na kolejne zabiegi.

Nie polecam nikomu tak przeświadczonego o swojej doskonałości lekarza. Olewające podejście do pacjenta, oględziny problemu zza biurka. Porażka

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do pani doktor Budzicz. Wzbudziła moje zaufanie, bo: po pierwsze: przeprowadziła szczegółowy wywiad lekarski ze mną, po drugie: odradziła mi zabieg, który co prawda chciałam, ale dowiedziałam się, że efekt mógłby przy tym, co biorę, być nieciekawy, natomiast zaproponowała mi inny. I faktycznie - wszystko było w porządku, efekt - rewelacja! Czułam się jakbym odmłodniała - teraz co kilka miesięcy przychodzę na zabieg i je OK, a ja jestem zadowolona :)

Bardzo fajna lekarka. Co prawda aż 70 zł za wizytę, ale efekt jest warty tych pieniędzy. Strasznie się cieszę, że przebarwienie, jakie miałam na twarzy, zniknęło :) Jestem bardzo zadowolona :)

Uważam,że Pani Doktor świetnie poradziła sobie z moim problemem..już od dłuższego czasu nikt nie umiał mi pomóc,a Pani doktor zdiagnozowała mnie i pomogła.jest mało wylewna,ale chyba nikt nie idzie do lekarza na plotki,tylko po pomoc.