lekarz Renata Cebula

Internista, Pediatra

Suuuuper:) dawno nie spotkałem tak miłej, kompetentnej lekarki.Pani doktor, niech Pani nas przypadkiem nie opuszcza:) Pacjent z Imielina

poszukuję Pani dr, Cebuli czy ktos wie gdzie przyjmuje na 11 listopada juz nie pracuje dziękuje za odpowiedz

Wyjątkowy, kompetentny lekarz. Potafi pomóc w każdym problemie zdrowotnym. Dokładnie tłumaczy działanie leków. Uprzejma i życzliwa. Widać, że jest lekarzem z powołania. Gorąco polecam.

SUPER LEKARZ. MA POZYTYWNY WPLYW NA PACJENTA NA PIERWSZEJ JUZ WIZYCIE.NIE CHCE SIE WIERZYC ZE SA JESZCZE TACY PRAWDZIWI LEKARZE.

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Cudowne podejście do pacjenta, ale najważniejsze jest to, że Pani Doktor nie boi się badać pacjenta, bo niektórzy to z odległości 2 metrów oceniają chorobę. Pani Doktor nie zostawi pacjenta dopóki go nie wyleczy. I miłe jest także to, że potrafi zapamiętać daną osobę:) Dla mnie nie ma lepszego lekarza pierwszego kontaktu.

Lekarz z powołania.Będzie drążyć do skutku aż pozna przyczynę cierpienia pacjenta.Nie odpuści... POLECAM!

Najlepsza pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam ,kompetentna, bardzo miła ,szczera,poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi.Zawsze każdemu mówię że Pani dr Cebula jest człowiekiem lekarzem , a w dzisiejszych czasach to się już nie zdarza.POLECAM

miła Pani... .................................................................................................

Nie ma. Powtarzam: nie ma lepszego internisty w Zagłębiu od Pani Cebuli.

Nie ma. Powtarzam: nie ma lepszego internisty w Zagłębiu od Pani Cebuli.