lekarz Renata Cebula

Internista, Pediatra

poszukuję Pani dr, Cebuli czy ktos wie gdzie przyjmuje na 11 listopada juz nie pracuje dziękuje za odpowiedz

Wyjątkowy, kompetentny lekarz. Potafi pomóc w każdym problemie zdrowotnym. Dokładnie tłumaczy działanie leków. Uprzejma i życzliwa. Widać, że jest lekarzem z powołania. Gorąco polecam.

SUPER LEKARZ. MA POZYTYWNY WPLYW NA PACJENTA NA PIERWSZEJ JUZ WIZYCIE.NIE CHCE SIE WIERZYC ZE SA JESZCZE TACY PRAWDZIWI LEKARZE.

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Cudowne podejście do pacjenta, ale najważniejsze jest to, że Pani Doktor nie boi się badać pacjenta, bo niektórzy to z odległości 2 metrów oceniają chorobę. Pani Doktor nie zostawi pacjenta dopóki go nie wyleczy. I miłe jest także to, że potrafi zapamiętać daną osobę:) Dla mnie nie ma lepszego lekarza pierwszego kontaktu.

Lekarz z powołania.Będzie drążyć do skutku aż pozna przyczynę cierpienia pacjenta.Nie odpuści... POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Internista Sosnowiec"?

Adam Gorczyca

41-218 Sosnowiec
Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9
41-200 Sosnowiec