lekarz Renata Chodań

Nie polecam !!!!!! Nigdy nie spotkałam się z taką arogancją i brakiem współczucia dla osoby z bólem .Komentarze typu cyt :tak to jest jak się leczy zęby na fundusz są kompletnie nie na miejscu ,nie przyszłam po opinie o fachowości poprzedniego stomatologa a o pomoc.Po usunięciu zęba zrobiło mi się słabo i czułam się źle ale panią stomatolog to kompletnie nie zainteresowało.

Do pani doktor trafiłem z bólem późnym wieczorem gdy inne gabinety były zamknięte. Bez problemu usunęła moją 8, udzieliła zaleceń i ból minął. Cena za tak późną i fachową wizytę nie była wygórowana. Po usunięciu jestem bardzo zadowolony i ponownie tam wrócę. Gorąco polecam panią doktor Chodań wszystkim w nagłych przypadkach

Trafiłam do pani dr w niedzielę za pilną potrzebą i zostałam. Żadna plomba mi do tej pory nie wyleciała, byłam życzliwie i miło "obsłużona", pani dr porozmawiała ze mną o tzw. "duperelach", zawsze zapytała o samopoczucie. Pani Chodań nigdy nie naciągała na kolejną wizytę. Wiem, że gabinet jest otwarty 12 godzin na dobę, to dużo i nieraz się zastanawiałam, jak pani dr to robi. W moim przypadku jakość jeszcze nie ucierpiała. Fakt, jest drożej niż u innych stomatologów, ale za komfort wizyty w niedzielę czy wieczorem się płaci. Polecam ten gabinet, nie tylko, kiedy coś się dzieje niedobrego z zębem, ale też i profilaktycznie.

Pani dr.Renata najgorszy stomatolog jakiego znam, pozostawiła narzędzie w zębie mojej koleżanki i oczywiście o niczym nie poinformowała pacjentkę. W momencie gdy moja koleżanka przyniosła zdjęcie z tomografii to zaczęła się głupio śmiać jak gdyby nigdy nic. NIE POLECAM TA PANI NIE MA SZACUNKU DLA PACJENTA DLA NIEJ LICZĄ SIĘ TYLKO PIENIĄDZE A NIE DOBRO PACJENTA

Nie polecam!!!!!!! Dentystka nastawiona na kasę- niestety. Zraziła mnie brakiem zrozumienia. Na szczęście są jeszcze inne gabinety i warto ich szukać, ten w TESCO omijajcie szerokim łukiem.

Tragedia... Zarozumiałość to cecha numer jeden u Pani doktor, każdemu odradzam. Zero wytłumaczenia, wizyta trwająca 5 minut, 80 zł za NIC. STRATA CZASU. Nie polecam

nie polecam !!!!!!!!!!!! Szczególnie osobom, które nie mają prawidłowego zgryzu bo u tej Pani nigdy żadna plomba się nie utrzyma. Wraz ze swoją asystentką, obie są aroganckie, gburliwe i nieprzyjemne dla pacjentów. Nigdy takiej Pani doktor nie życzę nikomu . Robi w 10 minut i nie dziwota , że plomba nie utrzyma się za długo na zębie. Tak jak wcześniej ktoś napisał masówka, tylko liczy się kasa, kasa wstyd .

Profesjonalizm w czystej postaci. Doktor wie co robi i nie daje sobie wejść na głowę. Kobieta znająca wartość swoich umiejętności. Rzetelna i kompetentna nie musi mizdrzyć się do pacjentów by ich mieć. Opinie o ponownie bolącym zębie zapewne wyssane z palca bo przecież obowiązuje gwarancja, sama z niej korzystałam ! A po ploteczki polecam wybrać się do kawiarni nie do dentysty.

Zdecydowanie nie polecam!!!!!! Pani dr przyjmuje pacjentów po 12h 7 dni w tygodniu-jest to TAŚMÓWKA. Nie ma mowy o dobrej jakości świadczonych usług. Nie potrafi tłumaczyć i jest nie miła. Ceny bardzo wygórowane.

Zdecydowanie nie polecam!!!!!!
Nie potrafi tłumaczyć i jest nie miła.
Ceny bardzo wygórowane.

Lekarz,który nie powinien przyjmować dzieci,brak wyrozumiałości i cierpliwości. Za wizytę,gdzie dr tylko wypisała antybiotyk dla mojego syna, zażądała kwoty 50 zł. Dziecko nawet nie zostało zbadane.Gdy mąż poprosił o NORMALNĄ wizytę dr się zdenerwowała (była niedziela po południu) i rozwierciła dziecku ząb,co było bolesne,założyła opatrunek i kazała nam pójść do swojego dentysty. Dziecko było przestraszone. Czy tak mają wyglądać wizyty u lekarza z 20-letnim doświadczeniem????