lek. dent. Renata Chróścielewska

Poza uprzejmościa ze strony pani stomatolog z niczym pozytywnym się tu nie spotkałem a z najbardziej rażących nieprawidłowości wymienić muszę to że przy czyszczeniu, pseudo czyszczeniu kamienia pani spiłowala mi zupełnie zdrową tkankę zęba,teraz wygląda to obrzydliwe,taka plama na zębie.Nie wiem czy to nieporadność czy złośliwość,ale ja nikomu tego gabinetu nie polecę a te opinie to chyba pani sobie sama pisze

Po dzisiejszej wizycie u Pani Renaty czuję sie pewnie i minął lęk przed stomatologiem. Bardzo dobre podejscie do pacjenta , miła atmosfera i bardzo dobrze zrobione zęby jestem zadowolona i jak najbardziej należy sie 5 gwiazdek :) jeśli ktoś wybiera sie w najbliższym czasie do stomatologa polecam Panią Renię :)

nic dodać nic ująć, miło, grzecznie i profesjonalnie, pacjent może czuć się dopieszczony.

Świetny lekarz i miła osoba. Zdecydowanie polecam.

Świetny lekarz i miła osoba. Zdecydowanie polecam.