lek. med. Renata Cudejko

Otolaryngolog, Audiolog

2,7
2,7

Wizyta przebiega szybko i lakonicznie. Pani doktor nie wnika w szczegóły, brak porządnego wywiadu lekarskiego. Szybka i pobieżna ocena badań. Nie polecam diagnoza zupełnie nie trafiona . Mam rzekome uszkodzenie ślimaka a okazało się, że to otoskleroza ślimakowa . Nie polecam stracony czas i pieniądze. Jedyny plus to panie z recepcji i pani badająca słuch, bardzo miłe i pomocne.

Odniosłam wrażenie że nic nie pomoże tylko zabiegi wtej przychodni które kosztują 500-700 zł. Odeszłam bez żadnych wskazówek, czyli radź sobie człowieku sam. Uslyszalam tylko ze jest bardzo źle. Jestem bardzo rozczarowana bo myślałam że wizyta będzie inaczej wyglądała czytając dobre opinie. Szkoda....

Absolutnie nie polecam.Przyszłam z problemem i wyszłam z tym samym problemem uboższa o 180 zł.Uszy zatkane woskowiną,jedno ucho było płukane,drugie nie mimo,że poprosiłam.Za 3 dni zadzwoniłam chcąc przyjść na ponowną wizytę,zaznaczając,że nie będę tym razem płacić,gdyż nie ma efektu.Niestety,usłyszałam,że tak może być i nie trzeba na razieprzychodzić.

Wyniosła, nieuprzejma, widać, że liczy tylko kasę. Nie rozmawia z pacjentem. Sprzęt okazały, ale lekarz do niczego. Traktuje pacjentów bardzo źle. Poświęcony czas??? Wpis do komputera i wypad z gabinetu. Zero kontaktu.

Polecam z całego serca Panią Doktor :))))) będę do niej wracać i polecać :)))))) Ewa z okolic Opola :)))

Lekarz z super podejściem. Kompleksowe badanie i dokładny wywiad. Bezstresowa wizyta. Polecam całą placówkę Medincus qw Opolu.