dr n. med. Renata Doellinger

Ortodonta, Stomatolog

Jestem pacjentem Pani doktor od bodajże ośmiu lat i z pełną świadomością mogę ją polecić. Jako student stomatologii jestem w stanie obiektywnie stwierdzić, że usługi świadczone przez Panią doktor są niezwykle profesjonalne, a wiedza i doswiadczenie wyraznie większe od reszty lekarzy tej specjalizacji. Kompleksowo leczy wszystkie wady, podkreśla tez, jak ważna jest współpraca na linii pacjent-dentysta, rozumienie problemu i regularne wizyty. Niezywkle miła i rozmowna (o ile poczekalnia nie jest pełna pacjentów), ale przede wszystkim rzeczowa i konkretna. Zdecydowanie polecam!

Polecam Panią doktor. Jest bardzo konkretna, fachowa w tym co robi. Ma indywidualne podejście do klienta, niesamowite doświadczenie oraz wiedzę.Na wszystkie zadane jej pytania uzyskałam rzetelną odpowiedź, wykazywała niesamowite zainteresowanie moją osobą i sprawą, z którą się do niej zgłosiłam. Polecam

Polecam

Świetna, bez jakichkolwiek zastrzeżeń ! :) wkrótce bede miala ściągany aparat i jestem bardzo zadowolona ...

Noszę aparat już 4 lata. Miałam skomplikowaną wadę i wyrywane dwa zęby. Za niedługo będę go zdejmować. Pani doktor jest fachowcem. Robi szybko i sprawnie co trzeba i woła kolejnego pacjenta. Nie rozmawia zbyt dużo. Nastawiona jest na konkret, więc jeśli ktoś potrzebuje lekarza, który dokładnie wszystko tłumaczy, to się zawiedzie. Zaobserwowałam również, że ciągłe pytania innych pacjentów ile i jak długo i czemu tak drogo ją złoszczą. Uważa siebie za specjalistę i nim jest. Nie dziwię się, czytając inne komentarze, że spławia osoby pytające po ile aparat. Ortodonta tego nie powie bez zdjęć panoramicznych. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja siostra właśnie do niej zaczyna chodzić i wkrótce zakłada aparat.

Potwierdzam, że Pani doktor często mówi: cześć, siema i hejo. Po takim czasie chodzenia nie razi mnie to.

Bardzo dobry specjalista. Jak najbardziej wszystkim polecam! Mój przypadek był wyjątkowo trudny i prowadzony przez bardzo długi okres czasu, ale coraz bardziej zbliżam się do końca z doskonałym efektem.

Bardzo dobry specjalista.
Jak najbardziej wszystkim polecam!

Zdecydowanie nie polecam, niekompetentna usługa, brak tłumaczenia etapu leczenia, brak prowadzenia kartoteki pacjenta. Miałam założony aparat bez wykonania jakichkolwiek zdjęć rendgenowskich. Pani Doellinger zle zdiagnozowala moja dolegliwość i niestety po zdjęciu aparatu zaczęły mi sie chwilac i wypadkac zeby. Teraz muszę wykonac szereg operacji aby zachować resztę zębów a pani lekarz do niczego sie nie przyznaje. To czysta kpina i żart, jak lekarz specjalista moze robić podstawowe błędy. Wyglada na to ze chodziło tylko o pieniądze bo leczylam sie u niej 3 lata i co wizyta byłam zapewniana przez pania lekarz ze wszystko jest dobrze i przebiega prawidłowo. To naprawdę nie do zaakceptowania i jest to przykre ze są tacy lekarze jak pani Doellinger którzy wykorzystują niewiedze pacjenta i ufnosc pacjenta co do kompetencji lekarza. Zdecydowanie nie polecam i uważam, ze takich lekarzy trzeba omijać dużym łukiem.

chodzę do p. dr po fachową pomoc w korekcie wady zgryzu - nie na pogaduszki. Praktyk z pełną wiedzą fachową. Polecam w 100%

chodzę do p. dr po fachową pomoc w korekcie wady zgryzu - nie na pogaduszki.
Praktyk z pełną wiedzą fachową.
Polecam w 100%

Jest bardzo dobra w swoim fachu wie co jest potrzebne do uzyskania rezultatu.Polecam!

Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentna w swoim fachu. Oprócz odpowiedniego wykształcenia uczestniczy w szkoleniach, które sprawiają że jest na bieżąco. Jeśli chodzi o leczenie to mam do niej pełne zaufanie i poleciłam ją już kilku osobą, które również są zadowolone. Doskonale poradziła sobie z moją wadą zgryzu (za niedługo będę mieć ściągany aparat), gdzie konsultując się u innych lekarzy wyrażali obawę(co nie jest zbyt zachęcające).

Pani Doktor bardzo miła i kompetentna, szczegółowo objaśnia cały proces leczenia i co najważniejsze wizyty nie są drogie w porównaniu z innymi ortodontami w Bielsku. Zdecydowanie polecam!!!