lekarz Renata Dyduch-Niziorska

Alergolog

Mam doświadczenie z leczenia do 18 roku życia. Lekarka z powołania, pomoże zawsze pacjentowi. Lecząc się u niej jest pewność, że dziecko jest w dobrych rekach.

Fantastyczny lekarz, pomogła mojemu synkowi już dwukrotnie. Miał okropny odczyn po źle podanej szczepionce, pół roku chodziłam po różnych lekarzach bezskutecznie. Pani doktor nam pomogła, a teraz leczymy u niej astmę. Jest świetnym lekarzem i jest bardzo miła i uprzejma, a co najważniejsze wszystko bardzo dokładnie mi tłumaczy. Mam do niej 100% zaufanie.