Dr. Ferenc jest miła i kompetentna. Bardzo poważnie traktuje każdy przypadek. Kieruje na szczegółowe testy alergologiczne.Jestem zadowolona i szczerze polecam panią doktor.

Doktor Ferenc to lekarz z doskonałym podejściem do dzieci. Chodzimy do niej z moja 4-letnią córeczka bo moja mała ma problemy alergologiczne strasznie ciężko przechodzi okres wiosenno-letni. Pani doktor za każdym razem potrafi w świetny sposób zachęcić małą do współpracy podczas wizyty i leki które dla niej dobiera naprawdę pomagają.

Pani doktor Ferenc Renata jest idealnym lekarzem dla alergików. Wykonuje szczegółowe testy alergologiczne. Jestem bardzo zadowolona z lekarza. Nie spodziewałam się ,że lekarz o długim stażu potrafi być bardzo sympatyczny dla pacjenta. To jest bardzo miłe i jak najbardziej pozytywne zaskoczenie !

Wciąż poszukujesz "Alergolog Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
enel med
Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin
Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin